ARIADNE ON TAGASI MUUSIKAS SUUREPÄRASE POPLOOGA “ALL IN”

2017. aastal Eesti Laulu konkursil kümnete tuhandete südamed võitnud särav Ariadne avaldas täna oma uue singli “All In”. Soome tipp-produtsent Leo Jupiteri poolt viimase lihvi saanud suvine lugu tähistab Ariadne koostöö algust tänavu aasta plaadifirmaks valitud muusikaettevõtetega Made in Baltics & Sony Music.

“Kui ma eelmisel aastal mõningate demodega Made in Balticsi tiimile külla läksin, siis nad olid just ettevalmistamas oma koostööd Sonyga. Nad palusid mul natuke kannatlik olla, aga leppisime kokku, et sügisel alustame juba tööd muusika kallal. Olen tänaseks teinud Helsingis juba mitmeid sessioone erinevate autorite-produtsentidega ja olen tulemuse üle superõnnelik. Iga kord läksid lood aina paremaks ja paremaks. Mul on kaustas ägedaid lugusid juba terve albumitäis,” täpsustab Ariadne.

“Lugu “All In” kannabki minu jaoks suuresti mõtet, et olen nüüdsest “all in” muusika juures, läbi armastuslaulu võtme. Ma olen väga elevil, sest olen pikalt muusikast eemal olnud ja on suurepärane olla selles maailmas tagasi. Loodan, et laul võetakse hästi vastu, kuid ikka on väike pinge peal, kas ikka mu jälgijatele/kuulajatele meeldib,” lisab Ariadne.

Made in Baltics juht Toomas Olljum: “Oleme väga põnevil, et saame töötada nii ägeda ja andeka artistiga nagu seda on Ariadne. Ta teab mida ta soovib, täidab alati ruumi oma sära ning positiivse energiaga ning me oleme õnnelikud, et tema esimene lugu meiega, “All In”, on nii tugev popsingel. Meil on suurim hea meel aidata tema karjääri arengule nüüdsest kaasa.”

Soome laulukirjutajad Møtions ja Olavi Uusitalo kinnitavad, et Ariadnega oli stuudios superlihtne koostööd teha: “Ta oli avatud erinevatele ideedele ja lubas meil katsetada. Arvasime, et stuudiosse tuleb noor laulja, aga ta oli äärmiselt professionaalne ning kiire.”

Sony Music Finlandi juht Henri Lanz jagab plaadifirma rõõmu: “Seda ei pea vist isegi mainima, et kogu tiim on Ariadne esimese singli ilmumise pärast erakordselt õhinas. Ta on unikaalne tippartisti potentsiaaliga talent ning olen kindel, et meid ootab helge tulevik!”

Muusikavideo “All In”:

Kuula lugu Spotifys, Deezeris, Apple Music’us, iTunes’is ja TIDALis siit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.