FOTOD: KADRIORUST SAADETI TEELE JAAK JOALA NIMELINE TRAMM

Tallinna Linnatranspordi AS jätkab läinud aastal alanud muusikatrammide projekti ja täna, 3. mail kell 13 saadeti Kadrioru luigetiigi lähistel asuvalt rööbasteelt liinile legendaarse laulja Jaak Joala (1950-2014) mälestuseks nimetatud tramm.

Sündmusel osalesid Jaak Joala lähedased, sõbrad ja tema ande austajad, samuti Tallinna linna ja Tallinna Linnatranspordi esindajad. Jaak Joala poolt miljonite südameisse lauldud laule esitasid Meelis Punder ning Georg Otsa nimelise muusikakooli õpilased Marta Arula, Triin Metshein ja Kaarel Raud.

Vaata fotosid:

Tallinna Linnatranspordile on nimeliste trammide liinile saatmine pikem traditsioon ja Jaak Joala mälestustramm on järjekorras juba seitsmes. Alates 2018. aasta septembrist on igal kuul saadetud liinile muusikatramme, mis on saanud nime Neeme Järvi, Anne Veski, ansambel Smilersi, lõõtsamaestro Heino Tartese, Alo Mattiiseni, Georg Otsa ja Raimond Valgre järgi. Lisaks muusikatrammidele sõidab Tallinnas kuus retrotrammi, mis on nimetatud Eestile oluliste riigimeeste ja sõjaväelaste järgi.

2 kommentaari

  1. Tamaara Kahest ütleb:

    Jaak Joala (1950-2014)!!!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: