RAHA.PESU.KARUD AVALDAS MUUSIKAVIDEO “LIMONAAD”

Räpipunt raha.pesu.karud tuli välja uue lõbusa muusikavideoga “limonaad”.

Laul räägib nii klišeelikult kui ka see ei kõlaks – armastusest. Kurva raha.pesu.karu lugu, kes pikaaegse kallimaga tülli läinud ja kustutab kurbust limonaadiga. Peagi saabuval soojal ja seiklusterohkel suvel ongi ju kõige õigem jook limonaad!

Muusikavideos tehti koostööd Eesti Raudteega, kes soovib tõsta teadlikust raudteega kaasnevate ohtudest ning Belief’iga, kes soovib tõsta teadlikust maitsvast ja tervislikust energiast – Belief energiaveest. Lisaks tegi comebacki “see bemm läheb retsilt kiiresti” muusikavideos tigedaks vanadaamiks riietanud humoorikas Lauri Pedaja.

Lugu Spotify’s, SoundCloud’is

Muusika autor: Puhh
Sõnade autor: Puhh, Chebu
Vokaal: raha.pesu.karud
Video stsenarist, produtsent: chebu, puhh, Margus Koppel (Pixover)
Operaator: Ott-Erik Eendra, Jaan Parker (Pixover)
Graafika: Matthias Jonathan Baker, Jaan Parker (Pixover)

raha.pesu.karud on räpipunt, kes saavutas populaarsuse 2018. aasta juulis oma esimese muusikavideo singliga “see bemm läheb retsilt kiiresti” – praeguseks on sellel YouTube’is pea pool miljonit vaatamist ning ka hiljem välja antud laulud juba tugevalt kannule astumas.

raha.pesu.karude lugusid ja muusikat saadab alati humoorikas videosisu.

25. aprillil saab karusid näha Tartus, Club Illusion’is, 11. mail Tallinnas U3 Kontsertklubis ja suve üks suurimaid ja “out of box” üllatusi täis live show leiab aset juunis, ilmselt selle suve kõige kuumemal üritusel – Pühajärve Jaanitulel.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.