ANETT ANDIS VÄLJA SINGLI “ALL OVER AGAIN” MAIS ILMUVALT DEBÜÜTALBUMILT JA ESITLEB SEL PÜHAPÄEVAL ENDA UUT MUUSIKAT JAZZKAAREL

Foto: Tiina Õunmaa

“All Over Again” annab muusikaliselt edasi Aneti lähemat süübimist kaasaegsesse elektroonilisemasse souli. Olles läbi aastate kirjutanud ja esitanud muusikat nii indie-ansambliga Wilhelm, kui ka andnud aasta tagasi koostöös NOËPi ja Jonas Kaarnametsaga välja popiga flirtiva singli “Don’t Pretend”, vaatab Anett enda uues loos sumedamasse suunda.

Loo sõnade ja muusika autor on Anett, produtsendina toeks multiinstrumentalist-produtsent Carl Tuulik aka Joshua Stephenz.

Lugu räägib Aneti sõnul enda taasleidmisest ja avamisest uutele algustele: “Kirjutasin selle loo ajal, kui tundsin, et olin emotsionaalselt madalseisus, väga endasse tõmbunud ja matnud ennast tööde ja tegemiste alla. Olin vaikselt eemaldunud oma sõpradest, lõiganud end välja sotsiaalsest elust. See oli hetk iseendaga, et mõtestada lahti, miks kõik selliseks kujunenud oli. Loo kirjutamine oli kui olukorra tunnistamine ja kõva häälega välja ütlemine – raputas mind sellest seisust välja tulema,” lisab ta.

“All Over Again” kuulutab välja Aneti debüütalbumi, mis ilmub maikuus EP ehk lühialbumi formaadis. Juba sel pühapäeval, 21. aprillil saab vastilmunud singlit ja Aneti kogu uut muusikat kuulda Jazzkaarel – Anett tutvustab enda peagi ilmuvat EPd Tasuta kontsertide päeva raames kell 12 Põhjala Tap Roomis.

Anett “All Over Again” Spotifys:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.