REVALS AVALDAS LOO “TÄNAVAMUUSIK”

Foto: Anne Liis Puhk

Foto: Anne Liis Puhk

Täna avaldas ansambel REVALS uue loo pealkirjaga “Tänavamuusik”. Romantiline valsitaktis lugu kirjeldab tänavamuusiku elu, kes ei ole kuulus ega kõneta igat möödujat, ent ometigi on ta oma töös väga hea, et peatuks vaid üks ja õige kuulaja. 

Loo autor Jaanus Saago võtab oma teose kokku sõnadega: “Sain loo kirjutamiseks inspiratsiooni üht tänavamuusikut jälgides, kes oli väga andekas ning mul tekkisid tahtmatult küsimused, et kes ta on, kus ta tuleb ja miks ta seda teeb? Hakkasin mõtlema, et me ei tea kunagi millised ajendid on ühe või teise tegevuse taga ning millist mõju see avaldab inimesele endale ning teda ümbritsevale.”

Lugu valmis koostöös produtsent Johannes Lõhmusega legendaarses Linnahalli stuudios. “Soovisime saada loole ehedat ja kõige paremas mõttes retrolikku kõla ning see õnnestus Johannese abil täielikult,” räägib ansambliga liitunud kitarrist Rauno Laikjõe.

Ansamblit REVALS saab näha ja kuulata täna õhtul telesaates “Kolmeraudne”, homme Tartu Püssirohukeldris ning pühapäeval Tallinna Lauluväljakul asetleidval kontserdil “Kõigi Eesti”.

“Tänavamuusik”:

Muusika ja sõnad – Jaanus Saago
Salvestamine, mix ja master: Johannes Lõhmus
Loo mängis sisse ansambel REVALS, klahvpillid Johannes Lõhmus

REVALS:

Rait Sohkin – vokaal & kitarr
Jaanus Saago – vokaal & kitarr
Rauno Laikjõe – kitarr
Danel Pandre – basskitarr
Jevgeni Babkin – klahvpillid
Liis-Marii Vendt – viiul & löökpillid
Jaanus Salm – trummid

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.