MUUSIKAPLANEEDI TOP KÜMNE PANI KINNI UKU SUVISTE “PRETTY LITTLE LIAR”

MuusikaPlaneedi TOP 10-nes tekkis vahepeal küll pisike paus, kuid täna oleme ree peal tagasi ning avalikustame 11.-17. veebruaril toimunud hääletuse tulemused. Nagu teada, siis just nimetatud nädalal toimus Eesti Laul 2019 finaal ja seetõttu pole suureks üllatuseks, et siinse edetabeli esinumbriks tõusis konkursil hõbemedali pälvinud Uku Suviste esitatud “Pretty Little Liar”.

Lugu kogus oma teisel tabelinädalal täpselt 25% kõikidest häältest. Loo autorid on Uku Suviste, Oliver Mazurtshak, Robert Stanley Montes ja Ian Karell.

Uku on siinses pingereas fingureerinud varemgi. 2015. aastal jõudis tema ja Wild Disease’i ühistöö pealkirjaga “Tõusen” 2. positsioonile, samal aastal jagas koostöös Olliega valminud pala “Bonfire” koos kahe teise looga 4.-6. kohta ning soolosingel “Out of Thunder” 9.-10. astet.
2016. aastal platseerus Uku Suviste, Getter Jaani ja Grete Paia esitatud “Teemant” neljandaks ning see oli ka viimane laul, millega Uku siinses TOP 10-s viibis. Nüüd siis esimest korda number üks – palju õnne! 🏆

Meie värske pingerea hõbe- ja pronksmedal kuuluvad Rein Rannapile ja Ott Leplandile. Teisel astmel asub nende mõtlik ballaad “Ootan sind” ja kolmandal lustlikum “Kirju palli lend”. Mõlemad laulud on pärit meeste ühiselt albumilt “Tagasirändur”, mis ilmus eelmise aasta novembris.

Eelmise tabeli esinumber, ansambli KõU rokikas singel “Inglid Põrgu väravais” langes neljandaks ning uuena peesitab viiendal real populaarne mõminaräppar nublu, looga “Vigla show”.

 

MuusikaPlaneedi TOP 10 #194 (25. veebruar):

1 (4) [2] Uku Suviste “Pretty Little Liar” (25%)
2 (2) [14] Rein Rannap & Ott Lepland “Ootan sind” (19.91%)
3 (5) [3] Rein Rannap & Ott Lepland “Kirju palli lend” (14.81%)
4 (1) [7] KõU “Inglid Põrgu väravais” (13.43%)
5 UUS [1] nublu “vigla show” (9.72%)

6 (3) [6] Elina Born “Tagasi me” (5.56%)
7 UUS [1] Tarvo Madsen “Doominoefekt” (4.17%)
8 UUS [1] Rita Liiver “Psühhopaat” (3.24%)
9 UUS [1] 5miinust x Orelipoiss “Lendan” (2.78%)
10 UUS [1] Rainer Ild feat. Laur Lindmäe “Breathless” (1.39%)

Hääli: 216 (aitäh!)

Kui seekordne TOP 5 tuli väga meestekeskne, siis uute tulijate seas domineerivad naised:

  • Anne Veski “Elada on lahe”
  • Elina Nechayeva “La voce dell’alba”
  • Getter Jaani “Võta mul käest”
  • Mariliis Jõgeva “Sinust isu täis ei saa”
  • SHANON “Täna öösel”

Uus gallup ootab teie hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 3. märtsil kell 23:59. Tuld! 🙂

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.