ANSAMBLI PATUNE POOL VIIMANE SINGEL “MIKS NII?” TUHISES KANAL 2 SAATE “REPORTER” MUSATABELI TIPPU

Patune Pool (foto: Merili Reinpalu)

Peagi tegevust lõpetav popduo Patune Pool vallutas täna lõunal singliga “Miks nii?” Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabeli Eesti TOP 10. Tegu on kaveriga Tatjana Bulanova laulust “Иди”

“Tegemist on meie viimase looga,” kommenteerisid Edvin Petrov ja Sünne Valtri singli ilmudes Facebookis. “Loodame, et nii see kui ka kõik meie teised lood toovad tulevikus mälestusi nii meist kui ka kõikidest vingetest pidudest mis koos maha peetud. Te olete kõik fantastilised!!! :)”

Täna, 30. novembril esineb Patune Pool Tallinnas asuvas Sossi klubis, 1. detsembril aga Imavere Kõrtsis. Homme õhtul esitletakse ETV-s konkursi Eesti Laul 2019 poolfinaali pääsenud lugusid ja nagu teada, on nende seas ka Sünne soololaul “I’ll Do It My Way”, nii et siis kuuleb esmakordselt ka seda pala.

Kanal 2 muusikatabeli hõbemedali omanik on seekord telesaate “Eesti otsib superstaari” seitsmenda hooaja võitja Uudo Sepp, kellel tuli hiljuti välja album “Sinule”, mille nimilugu figureerib Eesti TOP 10-s juba kümnendat nädalat. Muide, 21-aastast Uudot näeb ja kuuleb 8. detsembril Tartus, Lõunakeskuses ja 15. detsembril annab ta Tallinna Venus Clubis kaks plaadiesitluskontserti.

Eesti TOP 10-ne esikolmikule paneb punkti Elina Borni ja Jüri Pootsmanni duett “Jagatud saladus”, mis oli kolmas ka nädal tagasi ning tabelinädalaid on kirjas 23.


Kanal 2 saate “Reporter” edetabel Eesti TOP 10 (30. november):

1 (7) [2] Patune Pool “Miks nii?”
2 (4) [10] Uudo Sepp “Sinule”
3 (3) [23] Elina Born & Jüri Pootsmann “Jagatud saladus”
4 (2) [16] nublu “Öölaps!”
5 (1) [3] Cityflash feat. Laura-Ly “Dreamin”
6 (5) [6] Lenna feat. nublu “Keeruta”
7 (6) [24] Black Velvet “Väravad”

8 UUS [1] Evestus “Everything in Here”
9 UUS [1] Tommy Cash “X-RAY”
10 UUS [1] Estonian Voices “KIARA”

Hääletada saab siitkaudu.

Kuna edasi pääsevad vaid TOP 7 laulud, siis on vaja ka kolme uut tulijat. Seekord on nendeks:

  • Ewert and The Two Dragons “Somewhere”
  • Maian “Sinise leegiga”
  • Pärl “Elutee”

Täpselt aasta tagasi oli “Reporteri” musatabeli liider erinevate esitajate “Maa tuleb täita lastega”, kahe aasta eest tõusis aga tšempioniks Karl-Erik Taukari singel “Lähedal”, mille autoriteks on Ago Teppand, Rene Puura, Eric Kammiste ja Fred Krieger:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.