TÄNA TOIMUB GUNNAR GRAPSI 15. MÄLESTUSKONTSERT

Iga tulihingelise rokisõbra auasjaks on käia Gunnar Grapsi sünnipäeval, mis on kujunenud traditsiooniliseks, kuid samas ainulaadseks muusikaürituseks. Tänavuaastane Gunnar Grapsi mälestuskontsert on juba viieteistkümnes ja seekord on toimumiskohaks klubi Factory Tallinnas Madara tn 22a.

Kõigil, kelle hinge on “raudmehe” muusika puudutanud, on võimalus tulla klubisse Factory ja nautida esinejate superesitusi ning laulda ansamblitega võidu Grapsi “Raudmeest”, “Valgust” ja teisi rokirahva mällu igaveseks talletunud lugusid. “Loodame, et ka sel aastal peetakse vanameistrit sama agaralt meeles nagu eelnevatelgi,” ütles ürituse üks korraldaja Margus Pilt ning lisas, et kontserdi toimumise asukohavalik langes klubile Factory, kuna sellegi klubi laval on ohtralt rock-artiste nähtud ning kontserdikohana peaks külastajatele väärikat vaheldust pakkuma.

Seekordne esinejatenimekiri on väga uhke. Esmakordselt astub mälestuskontserdi raames lavale Eesti roki üks praeguseid superbände – REVALS. Oma kummarduse vanameistrile teeb ka Grapsi bändi omaaegne kitarrist Tamur Marjasoo koos ansambliga Hideaway. Üle mitme aasta toetab üritust oma kohalolekuga ka juba aastakümneid roki ja bluusilembeseid hullutanud Kolumbus Kris. Mälestuskontserdi teine organisaator Jaanus Raudkats ütles, et juubeliürituse kirsiks tordil on kindlalt täiesti eksklusiivne ülesastumine Gunnar Grapsi legendaarselt ansamblilt Magnetic Band, mille koosseisus Freddy Toomingas, Erki Sepp, Jüri Roosa, Jaanus Salm, Indrek Tiisel ning oodata on veel üllatuskülalisi.

Uksed avanevad kl 20.00. Esimene ansambel alustab kl. 21.00.

Pääsmed on müügil Piletilevis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.