DREAMPOPI BÄND FRANCIS ESINEB 9. DETSEMBRIL KALAMAJAS, HELDEKESE TEATRISAALIS

9. detsembril toimub Kalamajas, Boom Chika Wau Wau festivali raames Heldekese teatrisaalis ansambli Francis kontsert.

Tegu on üsna noore Tallinna bändiga, kes iseloomustab oma muusikat seguna dreampopist ja indie rockist. Ühist muusikat hakati tegema aastal 2017. “Sume naisvokaal, puhtad ja käredad kitarrihelid ning mitmekesised rütmimustrid loovad atmosfäärilist ja positiivset heatujumuusikat, millesse on lisatud näpuotsaga melanhooliat. Nii me vähemalt ise arvame,” märgib kollektiiv. “Esineda oleme jõudnud erinevatel üritustel ja festivalidel üle Eesti, hetkel tegeleme uue muusika kirjutamisega, et salvestada oma esimene kauamängiv.”

Rahvusvahelistest artistidest on nende inspiratsiooniks olnud muuhulgas Slowdive, Camera Obscura, London Grammar, Florence and the Machine, Warpaint jt. Eesti muusikutest võiks ansamblit Francis seostada Erki Pärnoja, Pia Frausi, Mauno Meesiti ja Sibyl Vane’i loominguga.

Heldekese teatrisaal on hubane ja pisike ruum, kus esineja ja kuulaja vaheline distants kahaneb minimaalseks ja seetõttu tõotab 9. detsembril omaette elamus tulla. Lisaks lõpeb ansambli kontsert saunaga! Lisainfot saab lugeda Facebookist.

Kuula Francise laulu “Riders in the Wild”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.