PK JA JOHANNA RANDMANNI ARMASTUSLUGU NÜÜD VÄLJAS!

PK-na esinev räppar Joosep Vau ja saatest “Eesti otsib superstaari” rahvale tuttav Johanna Randmann on valmis saanud ühise singli “Kiviviske kaugusel”. 

Uus singel kõneleb tänapäeva elu ilust ja valust ning armastusest, kus tihti üksteist ei mõisteta. PK sõnumiks on innustada inimesi vaatamata elus vastutulevatele raskustele järjepidevust säilitades olukorrast võitjana väljuma.

“Lugu läbi tehes tekkis mõte sinna veel naisvokaal lisada. Kuna olin Johannat sama päev rattaga mööda sõitmas näinud, tuli ta kohe mulle meelde ning võtsin temaga ühendust,” räägib PK.
“Kui ma poleks õigel ajal õiges kohas olnud, poleks Joosep mind näinud ega ka koostöö sündinud. See oli üks suur juhus,” naerab Johanna.

Sõnad on pärit PK enda ja Põhja-Tallinnast tuntud Hannes Agur Vellendi sulest. Lugu masterdasid Jaanus Saks ja Hannes Agur Vellend.

Kes soovib aga Joosepit või Johannat esinemas kuulda, siis Johannat kuuleb-näeb neljapäeviti Tallinna vanalinnas asuvas Katusekohvikus. PK astub järgmisena üles aga 15. septembril Kultuurikatlas toimuval tattoomessil Street Mirror Expo.

Lugu “Kiviviske kaugusel” saad kuulata siit:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.