UUDO SEPP AVALDAB AUGUSTIS ENDA KIRJUTATUD LAULU

Uudo Sepp andis neljapäeva õhtul intervjuu ETV “Ringvaatele”, tunnistades, et elutempo pole TV3 talendisaate “Eesti otsib superstaari” järel raugenud: “Ma laulan, ma naudin ja loodan et teised ka naudivad sama palju kui mina.” 

Tõenäoliselt olete kuulnud, et hiljuti puhkes meedias skandaal, kui Uudo ema Merike rääkis ajakirjale “Kroonika”, et Uudot alandati sõjaväes. Seda teemat selgitas värske superstaar “Ringvaatele” nii: “”Kroonika” käis meil külas, tegi intervjuu ära ja ema sai aru, et intervjuu on läbi, saame rahulikult rääkida endast ja oma asjadest – mis on juhtunud ja mida arvame. Ema süda on hästi armas ja rahulik, nii ta lasi oma arvamused välja, mis tema arvates [sõjaväes] oli, kuigi ma sain ka alles siis aru, et me pole saanud sellest isiklikult rääkida. Minu jaoks oli see äge sündmus, aga tema jaoks hoopis teine asi.”

Uudo jätkas sõjaväes juhtunu selgitamist: “Kui sa oled seal toas, siis on kaks versiooni. Kui ütled: “Lubage lahkuda”, tähendab see et lahkutakse ainult jalad ees, hauda. Kui ütled: “Lubage minna”, siis lähed ruumist välja ja ei hakka surema. Seda võetakse täie tõsidusega, kaitseväes pead ju olema aus. Ehk siis: kui sa lahkud, siis sa lahkud.”

Kaitseväega on nüüd asjad siiski korras. “Nad mõistavad ja mul on väga hea meel, et see sujus hästi. Emast on natukene kahju,” lausus Uudo, mainides, et tema ema nuttis selle skandaali pärast. “Me rääkisime telefonis pikalt juttu ja suutsin ta maha rahustada.”

Intervjuus “Ringvaatele” pajatas Uudo muuseas ka hiljutisest kolimisest Tallinnasse. Tegu ei ole noormehe esimese päris enda koduga, kuna ta on varem üürinud korterit Kuressaares. “Seal on hästi avar, hästi kodune ja hubane, ma olen väga rahul selle korteriga,” rääkis Sepp oma uue, pealinnas asuva pesakese kohta.

Lõpetuseks rõõmusõnum kõigile Uudo Sepa fännidele: superstaar avalikustas teleintervjuus uudise selle kohta, et ta annab augusti lõpus välja enda kirjutatud loo! Austajad saavad aga Uudot näha ja kuulda 11. augustil Kuressaare Merepäevadel, kus noormees esineb oma bändiga, kelle kohta jagub tal vaid kiidusõnu.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.