RÕÕMUSTAGEM! ARMIN VAN BUUREN ANNAB ÕLLESUMMERIL 2-TUNNISE KONTSERDI!

Sel neljapäeval, 5. juulil tõmbab Õllesummer Festivalil peo käima viiekordne maailma parim DJ – Armin van Buuren. Festivali 25. juubeli puhul tavapärasest pikemalt toimuv kontsert algab kell 22:30.

“Armin van Buuren on kahtlemata väga oodatud artist meie festivalil, mistõttu on meil ülimalt hea meel, et ta otsustas Õllesummeri sünnipäeval teha tavapärasest pikema kontserdi,” rõõmustab festivali turundusjuhi Tarmo Tuvikese sõnul ka terve Õllesummeri korraldustiim. “Buureni kontsert on nii-öelda sünnipäevakontsert, kus on oodata juubelile kohast mürtsu ja pauku. Tema lavashow saab olema hullumeelne – seda kinnitab nii meile saadetud tehniline raider kui ka varasemate etteastete kogemus,” hoiab Tuvike pinget üleval.

Grammy nominatsiooniga DJ veab iganädalast raadiosaadet “A State of Trance”, mida kuulab üle 37 miljoni kõrvapaari enam kui 84 riigist. Suurest edust kannustatult on saade kasvanud ülemaailmseks üritustesarjaks. Armin van Buuren on välja andnud kuus täispikka albumit, millest viis on ilmunud tema kaasomandis oleva plaadileibeli Armada Music alt.

Lisaks Armin van Buurenile esinevad Õllesummer Festivalil headlineritena ka Šoti indie-rock bänd Franz Ferdinand ja briti popduo Pet Shop Boys. Piletid on müügis Piletilevi kodulehel ja müügipunktides üle Eesti.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.