BLACK VELVETI LUGU “VÄRAVAD” NAPSAS TELESAATE “SUVEREPORTER” MUSATABELIS TEIST KORDA KULDMEDALI

Black Velvet

Ansambel Black Velvet lõi täna keskpäeval taas värava – nende aktuaalne singel on teist nädalat järjest Kanal 2 uudistemagasini “Suvereporter” muusikatabeli Eesti TOP 10 esinumber!

Sven Lõhmuse loodud laul “Väravad” on ka “Suvereporteri” tunnuslooks ning singli väljatulemine ajastati ideaalselt jalgpalli MM-iks. Kuigi Black Velvet on tegutsenud pea 22 aastat, teeb loo “Väravad” eriliseks asjaolu, et see on bändi esimene muusikavideoga varustatud singel! Juba homme, 30. juunil kell 20:15 esineb Black Velvet Otepääl toimuval Retrobest Festivalil.

Eesti TOP 10-ne teisele astmele tuhises seekord Andres Kõpperi ehk NOËPi laul “TV”. Justnimelt tuhises, sest võrreldes eelmise korraga kerkis pala lausa viis astet kõrgemale. Lugu pani sel nädalal kinni ETV2 edetabeli Eesti TOP 7 ning eile tehti teatavaks uudis, et juba järgmisel esmaspäeval, 2. juulil ilmub NOËPi uus singel pealkirjaga “Tangled Up” ja seda koos Liis Lemsaluga! Kõlab põnevalt ja jääme huviga ootama! 😉

Auväärne kolmas koht kuulub Kanal 2 värskes pingereas Shanoni rütmikale loole “Nüüd on see käes”, mis on üheksa tabelinädalaga ka Eesti TOP 10-ne veteran.

Kanal 2 saate “Suvereporter” edetabel Eesti TOP 10 (29. juuni):

1 (1) [2] Black Velvet “Väravad”
2 (7) [2] NOËP “TV”
3 (2) [9] Shanon “Nüüd on see käes”
4 (5) [3] Code One akustiline feat. Elina Hokkanen “Sellest saab meie suvi”
5 UUS [1] Elina Born & Jüri Pootsmann “Jagatud saladus”
6 (3) [6] Traffic “Vead”
7 (6) [5] Karl-Erik Taukar “Salaja”

8 UUS [1] Birgit “15 000 sammu”
9 (4) [6] Getter Jaani “Chasing Trouble”
10 UUS [1] Marju Länik & Kristel Aaslaid “Suvekuninganna (Avoid Dave remix)”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord on uuteks tulijateks:

  • Def Räädu & J.O.C. “Suvepäike”
  • Maia Vahtramäe feat. Janne & Bad Art “Tähtede poole”
  • Sõpruse Puiestee “Suur Vanker”

Hääletamine on avatud siin.

Lõpetuseks veidi ajalookillukesi ka. Eelmise aasta juuni lõpus paiknes Eesti TOP 10-ne tipus Cityflashi ja Laura-Ly “Don’t Leave Me”, aastal 2016 aga Getter Jaani, Grete Paia & Uku Suviste “Teemant”, mis on loodud – nagu ka tänane võidulugu – Sven Lõhmuse poolt:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.