ELINA HOKKANEN JÄTKAB RAADIO ELMAR EDETABELI VALITSEMIST

Elina Hokkanen on kolmandat korda raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabeli esikohal. Seda looga “Vikerkaar”, mille laulis 90ndatel tuntuks ansambel Code One.

Tänaseks 20 aastat tagasi ilmavalgust näinud laulu “Vikerkaar” uusversioon salvestati ja ka filmiti Havannas. Värske, ladinahõngulise muusikalise arranžeeringu on loonud laulu autor Mikk Targo ja Carlos Puig Battle, video režissööriks ja produtsendiks Hindrek “Masa” Maasik. Muide, sellel nädalal tuli Elina Hokkanen välja juba uue singliga, mil nimeks “Sellest saab meie suvi” ja eks näis, kas ja millal see pala Elmari pingeritta satub.

Teist nädalat järjest püsib Elmaris hõbemedalil Liis Lemsalu ja Ott Leplandi duett “Süda taob” ning kolmandaks platseerus uus tulija, kollektiivi Sadamasild singel “Kõik jälle kordub”.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (26. mai):

1 (1) [4] Code One akustiline feat. Elina Hokkanen “Vikerkaar”
2 (2) [2] Liis Lemsalu & Ott Lepland “Süda taob”
3 UUS [1] Sadamasild “Kõik jälle kordub”
4 (3) [12] Ivo Linna “Esimene armastus”
5 (4) [34] Ivo Linna “Saame kokku”
6 (10) [19] Trad.Attack! “Kabala”
7 (5) [8] Zetod “Kiä külv orgo orasõ”
8 (7) [8] Anne Veski “Veereb, aeg nii veereb”
9 (8) [2] Shanon “Nüüd on see käes”
10 UUS [1] Getter Jaani “Chasing Trouble”

TOP 10-st väljas: Krunks More “Hoplaa” (6 nädalat tabelis, kõrgeim koht: #3); Regatt “Enne võitu” (2 nädalat, parim positsioon: #7).

Järgmisesse edetabelisse üritavad sisse trügida: 1) Brigita Murutar “Mis kuradi kohas ma elan?”; 2) Vaiko Eplik “Jänkud”.

Täpselt aasta tagasi juhtis Elmari pingerivi Tanel Padari hittlugu “Parem veelgi”, aastal 2016 Merlyn Uusküla “Raju reede” ning 2015-ndal Elina Borni ja Stig Rästa europala “Goodbye to Yesterday”. Lõpetuseks võiks aga kuulata võidulugu aastast 2012, milleks oli Põhja-Tallinna “Lähen ja tulen”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.