KELLY’S PUZZLE AVALDAS TEISE SINGLI “LEAD ME”

Uus bänd muusikamaastikul nimega Kelly’s Puzzle esitles Mailaulul oma teist singlit “Lead Me”. Verivärske singel kutsub inimesi rohkem teineteist kuulama ja usaldama. Kõigil on oma peidetud nurki, kuid alati ei saa ega tasugi neid varjata. “Lead Me” on selle inimese kõne, kes ulatab käe ja lubab, et mitte miski ei suudaks teda ära ehmatada ja põgenema panna.

Kelly’s Puzzle on viiest sõbrast koosnev bänd, kes esitab Kelly Vaski loomingut. Kuigi tegemist on Kelly lauludega, on helikeeles tunda kõigi liikmete omapära ning just see teeb Kelly’s Puzzle’i lood huvitavaks. Ühe asja ütlemiseks on ju nii mitu võimalust. Samamoodi saab üht emotsiooni muusikas esitada mitmel erineval viisil. Iga lugu on justkui osake suurest puslest – üks hetk, üks inimene, üks mõte. Nii, nagu võõrastest saavad head sõbrad või hetkest kasvab aasta, põimuvad osakesed omavahel ning moodustub tervik, mida Kelly’s Puzzle läbi muusika edasi jutustab.

1 vastus

  1. 6. mai 2018 @ 14:25

    […] Uus bänd muusikamaastikul nimega Kelly’s Puzzle esitles Mailaulul oma teist singlit “Lead Me”. Verivärske singel kutsub inimesi rohkem teineteist kuulama ja usaldama. Kõigil on oma peidetud nurki, kuid alati ei saa ega tasugi neid varjata. “Lead Me” on selle inimese kõne, kes ulatab käe ja lubab, et mitte miski ei suudaks teda ära ehmatada ja … Loe edasi KELLY’S PUZZLE AVALDAS TEISE SINGLI “LEAD ME” → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: