RAADIO ELMAR EESTI LUGUDE EDETABELI PANI TAASKORD KINNI ANNE VESKI “VEEREB, AEG NII VEEREB”

Armastatud lauljatari Anne Veski esitatud pala “Veereb, aeg nii veereb” juhib teist korda raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelit.

Loo autorid on Ain Tammesson ja Reet Linna ning nagu eelmisel nädalal juba kirjutasime, on Annelt aasta teises pooles uut plaati oodata. Loodetavasti mahub sinna ka laul “Veereb, aeg nii veereb”!  

Teisest positsioonist hoiab Eesti lugude edetabelis kinni Ivo Linna “Esimene armastus” ja oma neljandal tabelinädalal tõusis pronksikohale ansambli Krunks More särtsakas “Hoplaa”, millele eelmisel nädalal ka muusikavideo avaldati.

Uute tulijatena mahtusid seekord esikümnesse Code One akustiline feat. Elina Hokkanen “Vikerkaar” (#4) ning Reketi “Külm ja raske” (#10), mistõttu pidid pingereaga hüvasti jätma Leslie Da Bassi & Evelin Võigemasti ühislugu “Naine” ja Ott Leplandi popballaad “Aeg”. Veidi statistikat ka: “Naine” pidas TOP 10-s vastu poolteist kuud (kohtadel 5-8-9-7-6-8) ning “Aeg” kaks ja pool kuud, jõudes korra ka esikohale (4-2-3-1-2-2-2-5-8-9).

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (5. mai):

1 (1) [5] Anne Veski “Veereb, aeg nii veereb”
2 (2) [9] Ivo Linna “Esimene armastus”
3 (4) [4] Krunks More “Hoplaa”
4 UUS [1] Code One akustiline feat. Elina Hokkanen “Vikerkaar”
5 (3) [31] Ivo Linna “Saame kokku”
6 (5) [5] Zetod “Kiä külv orgo orasõ”
7 (7) [16] Trad.Attack! “Kabala”
8 (10) [2] La La Ladies “Vabana”
9 (6) [3] Merlyn Uusküla “Täiskuuöö”
10 UUS [1] Reket “Külm ja raske”

Kaks võimalikku uut tulijat järgmiseks tabeliks: Traffic “Vead”;  Regatt “Enne võitu”.

Aasta tagasi juhtis Elmari pingerivi Tanel Padari “Parem veelgi”, kaks aastat tagasi Jüri Pootsmanni “Play” ning aastal 2015 Elina Borni ja Stig Rästa “Goodbye to Yesterday”. Vahelduseks võiks aga meelde tuletada hoopis esikohaloo aastast 2012 – toona olid tipus HU? ja Marten Kuningas, 1982. a. filmist “Teisikud” pärit lauluga “Areen”, mille originaali esitas ansambel Radar:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.