LEPATRIINU KOHVIARMASTUS JÄTKUB – VAATA LOO “COFFEE BREAK” STUUDIOVIDEOT!

Lepatriinu ehk Triinu Paomets avaldas täna singli “Coffee Break” stuudiovideo.

“Eelmisel aastal esinesin peamiselt bändiga ja samast loost “Coffee Break” sündis selline versioon, mida sai festivalidel esitatud. Selline see lugu oli, kindlasti erinev originaalist,” räägib Triinu Paomets. Video autoriks on Josh Twist, kes on muuhulgas teinud muusikavideoid Karl-Erik Taukarile, Karl-Kristjan Kingile ning Lemon Fightile.

Singel “Coffee Break” ilmus aprillis ning räägib tänapäeva ühiskonnast, mis Lepatriinu arvates on liiga pinnapealseks muutunud. Laul kutsub aega maha võtma ja endale hetke andma, et hoomata – elus on olulisemaid asju, kui see, mis vaid silmale tundub.

Lepatriinut saab näha juba täna õhtul Tallinnas Von Krahlis ja reedel Pärnus Kultuuriklubis Tempel koos sünt-popi kaksikutega Girls In Pearls. Loe rohkem siit!

Lepatriinu sai muusikakarjäärile hoo sisse Noortebänd 2016 konkursilt ning tänavu nomineeriti Eesti Muusikaauhindadel lausa kahes kategoorias: Aasta indie album ja Aasta debüütalbum. Ühtlasi kuulub Lepatriinu eelmisest aastast ka No Angel Records’i artistide nimistusse. Sügisel on oodata tema esimest täispikka albumit “Treehouse”.

1 vastus

  1. 3. mai 2018 @ 13:57

    […] Lepatriinu ehk Triinu Paomets avaldas täna singli “Coffee Break” stuudiovideo. “Eelmisel aastal esinesin peamiselt bändiga ja samast loost “Coffee Break” sündis selline versioon, mida sai festivalidel esitatud. Selline see lugu oli, kindlasti erinev originaalist,” räägib Triinu Paomets. Video autoriks on Josh Twist, kes on muuhulgas teinud muusikavideoid Karl-Erik Taukarile, Karl-Kristjan Kingile ning Lemon Fightile. Singel … Loe edasi LEPATRIINU KOHVIARMASTUS JÄTKUB – VAATA LOO “COFFEE BREAK” STUUDIOV… […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: