EESTI ROKKBÄND TEEB EUROOPAS ILMA

Alternatiivroki bänd Sounds of September teeb ilma üleeuroopalisel bändide konkursil FemME Battles 2018. Tegemist on Hollandi festivali FemME (Female Metal Event) korraldatud võistlusega bändidele, mis toetab ja tõstab esile naisi rokkmuusikas. Võistluse võitja saab võimaluse esineda sügisel toimuval FemME 2018 festivalil ning lühialbumi (EP) salvestuse, mix-masteri ning plaadi reklaami kohaliku stuudio poolt. Konkursi finaal toimub 16. juunil Hollandi linnas Eindhoven, klubis Popei.

Eesti bänd Sounds of September on välja jõudnud võistluse finaali, kus tuleb rinda pista nelja bändiga. Ansamblid on pärit Luksemburgist, Saksamaalt, Soomest ja Poolast. Poolfinaalid toimusid 21. ja 22. aprillil Hollandis ning eelvoorud Soomes, Hollandis, Saksamaal, Belgias ja Maltal.

“Oleme selle nimel kõvasti tööd teinud et oma muusikaga võimalikult kaugele jõuda ning meil on väga hea meel ja suur au, et meie muusikat on märgatud ka Eestist väljaspool,” kommenteeris Sounds of September. “Euroopas tuuritamine on meie unistus ja eesmärk olnud pikka aega. See, et oleme jõudnud üleeuroopalise bändide konkursi finaali, motiveerib meid veelgi rohkem oma eesmärkide saavutamise nimel vaeva nägema.”

Sounds of September on Eesti alternatiivroki bänd, mis alustas tegevust 2013. aastal. Kollektiivi kuuluvad Saaremaalt pärit lauljanna Mari-Liis Aljas, kitarrist Alan Urva, bassil Rauno-Marko Murakas ja trummidel Sven Seinpere. Raadio Mania tunnustas 2013. aastal bändi parima uue tulijana Eesti rokkmuusikas. 2016. a. avaldas Sounds of September omanimelise debüütalbumi.

Oma edu tähistamiseks andis ansambel välja uue singli nimega “Muse”. Loo salvestasid Kristo Kotkas (Sinusoid Stuudio) ja Alan Urva; mix ja master Kristo Kotkaselt (Sinusoid Stuudio).

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.