HITIHOIATUS: LIIS LEMSALU & OTT LEPLAND AVALDAVAD NELJAPÄEVAL ÜHISE SINGLI

Liis Lemsalu ja Ott Lepland plaadi “+1” esitluskontserdil (Foto: Merili Reinpalu)

Liis Lemsalu (25) on viimasel ajal Instagramis mitmel korral peenelt vihjanud, et temalt on uut singlit oodata ja täna saabus konkreetne kinnitus – lauljatari järgmiseks singliks saab koos Ott Leplandiga (30) esitatud “Süda taob”, mis avaldatakse sel neljapäeval, 26. aprillil.

Duett peaks olema tuttav kõigile neile, kes kuulanud Liisi eelmise aasta lõpus ilmunud albumit “+1”. Laulu autoriteks on Ott Lepland, Cassandra Ströberg ja Bert Prikenfeld, sõnad on kirjutanud Aapo Ilves. Lugu kirjutati Eesti Laulu meeskonna poolt ellukutsutud laulukirjutajate laagris ning stuudios salvestati pala oktoobris. Nüüd on oodata muusikavideot koos laulusõnadega!

Lemsalu aktuaalne singel “Püüab meid” avaldati eelmise aasta novembris ja seda on tänaseks YouTube’ist kuulatud ca 751 000 korda.

Ott Leplandi eelmine sinku, popballaad “Aeg” ilmus veebruaris ning see valmis koostöös produtsent Bert Prikenfeldiga, kes aitas ka Lemsalul teha äsjamainitud, kahe Eesti Muusikaauhinnaga pärjatud plaati “+1”, kus siis “Süda taob” kümnenda palana kenasti peal.

Niisiis, mida järeldame? Kahe populaarse laulja ühine singel = ✓, väga hea lugu = ✓. Suvehitt 2018?

Kasutaja Ott Lepland foto.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.