RAADIO ELMAR APRILLINALI: EESTI LUGUDE EDETABELI VALLUTASID IVO LINNA LAULUD

Neid, kes täna raadio Elmar kodulehele satuvad, ootab ees aprillinali: Eesti lugude edetabeli seisu uurides näeb, et kogu esikümne moodustavad Ivo Linna lood. Tegelikult läks õige tabel eetrisse juba laupäeval, 31. märtsil ning see oli pisut teistsugune. 🙂

Ka tegeliku pingerea juht on Ivo Linna veebruaris ilmunud singel “Esimene armastus”, kuid teisest kohast hoiab hoopis kinni Ott Leplandi ballaad “Aeg” ja kolmandast Trad.Attack!-i särtsakas “Kabala”.

Ainsa uue tulijana mahtus värskesse TOP 10-sse kollektiivi Etnopatsy laul “Kodu”, mis alustab seitsmendalt positsioonilt.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (31. märts):

1 (1) [4] Ivo Linna “Esimene armastus”
2 (2) [6] Ott Lepland “Aeg”
3 (3) [11] Trad.Attack! “Kabala”
4 (6) [12] Smilers “Anna mulle tuld”
5 (4) [26] Ivo Linna “Saame kokku”
6 (8) [8] Jüri Pootsmann “Vihmapiisad päikest täis”
7 UUS [1] Etnopatsy “Kodu”
8 (5) [2] Leslie Da Bass feat. Evelin “Elastiknaine” Võigemast “Naine”
9 (7) [6] Revals “Kirjad ääremaalt”
10 (10) [13] Krunks More “Nii õnnelik!”

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: Zetode “Kiä külv orgo orasõ” ja Anne Veski “Veereb, aeg nii veereb”. Kas nad ka esikümnesse pääsevad, selgub 7. aprillil.

Täpselt aasta tagasi oli Elmaris #1 Terminaatori “13 sammu”, kaks aastat tagasi Jüri Pootsmanni “Play” ja kolm aastat tagasi valitses Eesti lugude edetabelit Elina Borni & Stig Rästa “Goodbye to Yesterday”. Sellest viimati mainitud, 2015. a. tabelist võiks aga meelde tuletada toona uuena neljandale astmele platseerunud loo:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.