R2 EESTI ALBUMITABEL: KOLMANDAT KORDA ON TIPUS PATUSE POOLE CD “TÕMBAN SU HOOVI”

Erik Morna tegi täna Raadio 2-s teatavaks värske Eesti albumimüügi edetabeli seisu ning kõige enam on põhjust rõõmustamiseks kollektiivil Patune Pool ja nende muusika austajatel – 2016. aastal ilmunud helikandja “Tõmban su hoovi” on kolmandat nädalat järjest pingerea liider!  

Kümne populaarsema plaadi sekka mahtus eelmise nädala müügitulemuste põhjal ka üks uus tulija – novembris Eesti Kullafondi sarjas ilmunud Marju Läniku kolmikplaat, mis alustab tabeliteed kohalt number 5.

Tagasi esikümnes on Ivo Linnale kolm Eesti Muusikaauhindade nominatsiooni toonud viisiketas “Suur loterii” (#7) ning 2016. aastal ilmavalgust näinud Jaak Joala postuumne CD-kogumik “Suveöö” (#10), millel olevad lood on pärit valdavalt aastatest 1969-1974.

Edetabelit aitavad Raadio 2-l kokku panna Tallinna poed Lasering ja Terminal ning üle-eestilised ketid Apollo ja Rahva Raamat.

R2 Eesti albumitabel (29. jaanuar):

1 (1) Patune Pool “Tõmban su hoovi”
2 (2) Jaak Joala “Alles eile”
3 (6) Ruja “Põhi, lõuna, ida, lääs…”
4 (3) Uno Kaupmees “Eesti kullafond”
5 UUS Marju Länik “Eesti Kullafond”
6 (4) Tanel Padar “Parem veelgi EP”
7 TAAS Ivo Linna “Suur loterii”
8 (5) Liis Lemsalu “+1”
9 (7) Miljardid “Kunagi läänes”
10 TAAS Jaak Joala “Suveöö”

Esikümnest väljas:

  • Taylor Swift “Reputation”
  • Väliharf “Väliharf”
  • Maarja Nuut “Une meeles”

1 vastus

  1. 29. jaan. 2018 @ 22:27

    […] Erik Morna tegi täna Raadio 2-s teatavaks värske Eesti albumimüügi edetabeli seisu ning kõige enam on põhjust rõõmustamiseks kollektiivil Patune Pool ja nende muusika austajatel – 2016. aastal ilmunud helikandja “Tõmban su hoovi” on kolmandat nädalat järjest pingerea liider!   Kümne populaarsema plaadi sekka mahtus eelmise nädala müügitulemuste põhjal ka üks uus tulija – novembris Eesti … Loe edasi R2 EESTI ALBUMITABEL: KOLMANDAT KORDA ON TIPUS PATUSE POOLE CD “TÕMBAN SU HOO… […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: