MUUSIKAPLANEEDI TOP KÜMNES HAARAS VÕIMU MARJU LÄNIK

Marju Länik Eesti Muusikaauhinnad 2018 galal

Tänavused Eesti Muusikaauhinnad on pidulikult jagatud ning järgmine suursündmus, mis meie melomaane huvitab, on loomulikult konkurss Eesti Laul. Juba sellel nädalal (jah, jälle on see aeg aastast kätte jõudnud!) toimuvad poolfinaalide salvestused, saated jõuavad ETV ekraanile 10. ja 17. veebruaril. Milline lugu esindab Eestit tänavusel Eurovisiooni lauluvõistlusel Portugali pealinnas Lissabonis, selgub 3. märtsil. Muideks, täna sai loosimise tulemusel juba selgeks, et Eesti esinduslugu kõlab 8. mail toimuva Eurovisiooni lauluvõistluse esimese poolfinaali esimeses pooles. Kel huvi, võib loosimist järelvaadata siit

Miks on aga selles artiklis nii palju infot Eesti Laulu ja Eurovisiooni kohta? Sest MuusikaPlaneedi TOP 10-t asus valitsema üks Eesti Laulu poolfinaliste, Marju Läniku esitatud “Täna otsuseid ei tee”

Just nii, Marju Läniku aktuaalseim singel tõusis MP TOP 10-s möödunud nädala teiselt kohalt tippu ning nagu öeldakse Teleturus – see pole veel kõik! Nimelt tuhises möödunud korra neljandalt astmelt nüüd hõbemedalile Läniku eelmine hitt “Süda silmades”, seega Marjule kaksikvõim. Palju õnne! 🙂

Kolmandalt ja neljandalt platsilt leiame seekord uued tulijad. Mariliis Jõgeva muinasjutuline “Haara kinni”, mida lauljatar nimetab oma lemmiklooks plaadilt “Helerohelised huuled”, paikneb tänu teie häältele kolmandal tabelireal ja Carine Jessica esitatud nukravõitu, kuid tänutunnet täis pala “Üksi jätsid” alustab neljandalt positsioonilt.

Viimasena pääseb järgmisesse tabelisse edasi Anne Adamsi “Meremustlane”, millel sedapuhku ees kena numbrikombinatsioon: 5-5-5 (viies koht, eelmisel nädalal samuti viies ja viiendat nädalat tabelis).

MuusikaPlaneedi TOP 10 #139 (29. jaanuar):

1 (2) [2] Marju Länik “Täna otsuseid ei tee” (16.89%)
2 (4) [21] Marju Länik “Süda silmades” (16.52%)
3 UUS [1] Mariliis Jõgeva “Haara kinni” (12.13%)
4 UUS [1] Carine Jessica “Üksi jätsid” (10.85%)
5 (5) [5] Anne Adams “Meremustlane” (10.69%)

6 (3) [5] Elina Nechayeva “La forza” (10.32%)
7 UUS [1] INGER “Again” (7.96%)
8 (1) [2] Smilers “Anna mulle tuld” (7.11%)
9 UUS [1] Hilised Ärkajad “Külm tuli tuppa” (4.33%)
10 UUS [1] Põhja Konn “Mängivad pillid, kuu on vees” (3.21%)

Hääli: 1371 (tänud!)

Kuna edasi pääsevad ainult esiviikusse kuuluvad lood, siis on loomulikult vaja ka uusi tulijaid, kes neile konkurentsi asuksid pakkuma. Seekord on uustulnukateks:

  • Kalle Sepp & Locomotiiv “Unes või ilmsi”
  • KISMA “Fingertips”
  • Lepatriinu “Little Lie”
  • Püha Müristus “…leida Sind”
  • Tommy Cash “Pussy Money Weed”

Gallup asub lehe paremas servas, hääletada saab kuni kahe loo poolt ja küsitlus läheb lukku pühapäeval, 4. veebruaril kell 23:59. Tuld!

1 vastus

  1. Toomas Jalak ütleb:

    Anne Adams “Mere mustlane”…igati sobilik lugu

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: