KUULA JA MÕTISKLE: KAS INDREK VENTMANNI POOLT ESITATUD EESTI LAUL 2018 KANDIDAAT “TEMPEL” OSUTUB SAMA POPULAARSEKS KUI PALA “HISPAANIA TÜDRUK”?

Indrek Ventmann üllitas rahu leidmisest rääkiva singli pealkirjaga “Tempel”, mis osaleb konkursi Eesti Laul 2018 poolfinaalis.

Iga inimese jaoks on olemas oma “tempel” – olgu selleks siis jõusaal, mets, vanaema maakodu või Tenerife, kus me saame välja lülitada masinad, müra ja laadida enda akud täis. Laulu keskmes olev hang trumm viib meid oma kõlaga just sinna.

“Minu jaoks on selle loo juures kõige huvitavam asjaolu, et see valmis vaid nelja päevaga. Tavapäraselt kulub meil loo tegemiseks ikka veidi rohkem aega,” kirjeldas loo sündi Indrek. “Põhimõtteliselt see oligi nii, et tuli mõte, tegime ära ja õnneks Allan jõudis mälupulgaga õigeks ajaks telemajja.”

“”Templi” idee tekkis ootamatult ja aega nappis, kuid sellised väljakutsed ongi kõige ägedamad,” lausus Allan Kasuk, kes on ühtlasi ka loo viisi ja sõnade autor.

Selle Eesti Laulu poolfinaali loo keskseks elemendiks on hang trumm, mille käigud aitas välja mõtelda ja salvestada loo üks autoritest Siim Koppel.

Laulu valmimises lõid kaasa ka teised head sõbrad, kes ka juba 2016. aastal “Hispaania tüdruku” kallal nokitsesid. Kitarrikäigud salvestas Peter Põder ning loos kõlavad Kaia Oidekivi taustavokaalid.

1 vastus

  1. 20. dets. 2017 @ 20:09

    […] Indrek Ventmann üllitas rahu leidmisest rääkiva singli pealkirjaga “Tempel”, mis osaleb konkursi Eesti Laul 2018 poolfinaalis. Iga inimese jaoks on olemas oma “tempel” – olgu selleks siis jõusaal, mets, vanaema maakodu või Tenerife, kus me saame välja lülitada masinad, müra ja laadida enda akud täis. Laulu keskmes olev hang trumm viib meid oma kõlaga just sinna. … Loe edasi KUULA JA MÕTISKLE: KAS INDREK VENTMANNI POOLT ESITATUD EESTI LAUL 2018 KANDIDAAT &l… […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: