MUUSIKAPLANEEDI TOP KÜMMET JUHIB TEIST NÄDALAT ZIGGY WILD’I “HEAT OF THE NIGHT”

Aastavahetus läheneb meeletu hooga ning juba homme, 12. detsembril algab MuusikaPlaneedi lehel kodumaise muusikatööstuse 2017. aasta parimate valimine. Eelvaliku oleme teinud meie, aga nii nagu ka iganädalase MuusikaPlaneedi TOP 10-ne puhul, jääb lõppsõna teile, head lugejad!  

2017. aasta parimaid välja selgitavate gallupite avamiseni on jäänud veel veidi aega, seetõttu vaatame praegu üle hoopis selle, milliseks kujundasite te eelmisel nädalal meie iganädalase TOP 10-ne edetabeli.

Teist korda hääletati esimeseks rokkiv kollektiiv Ziggy Wild, kes esineb sel reedel, 15. detsembril Rock Cafe sünnipäevapeol. Pundi aktuaalne singel “Heat of the Night” kogus 25,83% kõikidest häältest. Palju õnne!

Hõbemedalil paikneb endiselt Marju Läniku septembris avaldatud laul “Süda silmades”, mida toetas 19,75% lugejatest. Et Marjul hiljuti kolmikplaat välja tuli, ei tohiks paljusid teist enam üllatada, lisaks avaldasime möödunud nädalavahetusel lauljatari parimate lugude TOP 10-ne, mille koostasid meie head lugejad ja mille pani kinni legendaarne “Karikakar”. Seega, Marju on praegu tugevalt “pildis” ning ärgem unustagem, et juba peagi saab kuulda ka tema Eesti Laul 2018 võistluslugu “Täna otsuseid ei tee”!

Auväärsele kolmandale positsioonile tuhises seekord Merit Männiste esitatud “Tähevärav”, mis kenasti esindatud ka raadio Kadi edetabelis Kadi Tosin (#4) ja raadio Elmar Eesti lugude edetabelis (#10). Nii Meriti enda kui ka tema perebändi laulud on MuusikaPlaneedi pingereas alati edukad olnud – näiteks kevadel troonis Meriti “Arm jääb” meie tabelit lausa kahel korral. Kas “Tähevärava” tipuks jääbki igati tubli kolmas tabelirida või suudab laul ka kõrgemale tõusta? No näis!

Muideks, nii 2015. kui 2016. aastal oli MuusikaPlaneedi TOP Kümnel 13 erinevat esikohalaulu ja praeguse seisuga on ka sel aastal sama seis. Kui just järelejäänud kaks tabelit meile üllatusi ei paku? 🙂

MuusikaPlaneedi TOP 10 #132 (11. detsember):

1 (1) [3] Ziggy Wild “Heat of the Night” (25.83%)
2 (2) [14] Marju Länik “Süda silmades” (19.75%)
3 UUS [1] Merit Männiste “Tähevärav” (15.85%)
4 (4) [30] Marju Länik “Võta kinni mu käest” (14.2%)
5 (3) [12] Carol Suurevälja feat. Varaan “Mängude sajand” (9.51%)

6 (5) [2] Liis Lemsalu “Püüab meid” (7.2%)
7 UUS [1] Kati Laev “Hinges salamisi” (3.3%)
8 UUS [1] Antsud “Karjapoisi jõulud” (2.05%)
9 UUS [1] Go Away Bird “Gamer Girl” (1.25%)
10 UUS [1] Tigran “TTÜ” (1.06%)

Hääli: 1514 (tänud!)

Viiele edasipääsejale asuvad nüüd säru tegema järgmised muusikapalad:

  • AG “Tagasi siin”
  • Curly Strings “Kuu”
  • Hellad Velled “Selline tunne”
  • Lenna & Juss “Meie vahel”
  • Mick Pedaja “Avaimus”

Olge taas aktiivsed ning andke teada, milline laul kümnest kõige enam esikohta väärib. Gallup on avatud lehe paremas servas, valida saab maksimaalselt kaks laulu ja teil on aega pühapäeva, 17. detsembri hilisõhtuni! Tuld! 🙂

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.