MEELDIB SULLE VÕI MITTE – ÕLLESUMMER FESTIVAL SAAB 25-AASTASEKS NING TULEB TAAS!

Juba 25 aastat eestlaste meelt lahutanud Õllesummer Festival peab sünnipäeva 4. – 6. juulini Tallinna Lauluväljakul. Esimesed 1000 festivali passi hinnaga 35€ on Piletilevis müügil NÜÜD!

Veerandsaja aasta jooksul on Õllesummer Festivali lavadel esinenud pea kõik Eesti artistid. Täpselt 10 aastat tagasi toodi festivalile esimene välisesineja – Franz Ferdinand. Lisaks on edukaid kontserte andnud näiteks Moby, Pet Shop Boys, The Prodigy, Hurts, Calvin Harris jpt. Festival jätkab sama joont ning 25. sünnipäeva puhul lubab häid välisartiste ja kodumaiseid muusikuid.

“25. festival tuleb kindlasti märgilise tähendusega ja omamoodi eriline. Kuigi maha on käidud pikk teekond, ei jää me kindlasti alla kvaliteedile ja lubame parimat festivali ka sel suvel,” lubab Õllesummer Festivali pikaaegne peakorraldaja Marje Hansar. Ta lisab, et festivali programm saab tõenäoliselt olema läbi aegade tugevaim.

Esimesed 1000 festivali passi hinnaga 35€ müügis NÜÜD!
1-päeva pilet eelmüügist 20€
Sooduspilet lastele kuni 6-11 (k.a) eluaastat ja pensionäridele 12€
Festivali passi või pileti saad soetada SIIT.

Õllesummer Festivali päevapilet tagab sissepääsu Tallinna Lauluväljaku alale vabalt valitud festivali päeval, festivali pass sissepääsu kogu festivali alale 4.-6. juulini. Festivaliala on avatud iga päev ajavahemikus 17.00 kuni 01.00.

Kõik on kohal – ole Sina ka!

Jälgi Õllesummer Festivali:

www.ollesummer.ee
Facebook: Õllesummer Festival
Instagram: ollesummer
YouTube: Õllesummer

Õllesummer Festival 2018

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.