ANNA HOOGU ANNE ADAMSI VINÜÜLPLAADI “LÄINUD AEGADE MÕTTED” ILMUMISELE!

Muusik, muusikaõpetaja ja laulukirjutaja Anne Adams andis sügisel välja albumi pealkirjaga “Läinud aegade mõtted” ning tema suureks unistuseks on CD-plaadi materjal talvel ka vinüülplaadil avaldada, kogudes selle jaoks toetust ühisrahastusplatvormis Hooandja.

Adams kirjutab Hooandja lehel, et peab väga lugu heast eestikeelsest luulest ning ta on silmas pidanud, et lauludes oleks ka sõnalist kvaliteeti, mis kõnetaks luulet ja kirjandust armastavaid inimesi. Plaadil kõlavate laulude tekstid pärinevad Hando Runnelilt, Villu Kangurilt, Jüri Krustokilt jt luuleloomingust.

Stuudios olid Anne Adamsil abiks fantastilised muusikud ja helivõlurid: Runno Tamra, Johannes Lõhmus, Tõnu Hallik, Henno Kelp, Taavi Langi, Roland Puusepp, Dagmar Oja jmt. Koos Jaan Söödiga sai plaadile lauldud “Veel tollel tänaval on Supilinna maitset”.

Lisaks sellele, et Adams tarkusekuul kümneloolise albumi üllitas, tähistas ta ka 25 aastat oma esimese plaadi “Hellad ajad” ilmumisest. Toonaselt helikandjalt on uuel albumil mitmed palad värskes arranžeeringus ning esituses.

CD-plaadi esitluskontserte on toimunud juba Pärnus ning Lõuna-Eestis Järvselja Jahilossis, samuti Võõpste Raamatukogu juubeliaastapäeva puhul.

Vinüülplaadi ilmumisel on kavas esitluskontserdid erinevates paikades üle Eesti ja aastaringselt.

16. detsembril ootab Anne Adams oma laulude austajaid kontserdile Illuka kirikusse, kus toimub CD- plaadi “Läinud aegade mõtted” esitluskontsert “Armastus ja jõuluvalgus tuleb iga ilmaga”.

Täpsemalt saab vinüülplaadist lugeda ning võimaluse korral toetada Hooandja lehel. (Toetajad saavad seal väga toredaid kingitusi!)

Vaata muusikavideot “Veel tollel tänaval on Supilinna maitset” (koos Jaan Söödiga):

2 kommentaari

  1. 2. dets. 2017 @ 17:19

    […] Muusik, muusikaõpetaja ja laulukirjutaja Anne Adams andis sügisel välja albumi pealkirjaga “Läinud aegade mõtted” ning tema suureks unistuseks on CD-plaadi materjal talvel ka vinüülplaadil avaldada, kogudes selle jaoks toetust ühisrahastusplatvormis Hooandja. Adams kirjutab Hooandja lehel, et peab väga lugu heast eestikeelsest luulest ning ta on silmas pidanud, et lauludes oleks ka sõnalist kvaliteeti, mis kõnetaks … Loe edasi ANNA HOOGU ANNE ADAMSI VINÜÜLPLAADI “LÄINUD AEGADE MÕTTED&rdqu… […]

  2. 21. dets. 2017 @ 9:24

    […] me juba kuu alguses kirjutasime, on albumist “Läinud aegade mõtted” valmimas ka vinüüliversioon, millele saab anda […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: