MAUNO MEESITI LOODUD “NUKUMAJA” TUNNUSLUGU ON TÄNASEST TASUTA ALLALAETAV

Mauno Meesit, kes kirjutas originaalmuusika populaarsele põnevussarjale “Nukumaja”, avaldas täna seriaali tunnusloo tasuta allalaetavana.

Meesit on varem kirjutanud originaalmuusika seriaalile “Varjudemaa” ning tema lugusid on kasutatud sarjades “Romet ja Julia”, “Ühikarotid” ja “Kinotehas”. Samuti on ta kirjutanud muusika Von Krahli lavastustele “Lillede keel” ja “The End” ning avaldanud kaks albumit oma nime all ja kaks plaati elektroonilise muusika projektiga Sinine.

“Nukumaja” tunnusloos teevad külalismuusikutena kaasa ka Tiit Kikas ja Sander Saarmets viiulitel ning viimane lihv anti Saksamaal Martin Englerti käe all.

“Loo algidee sündis tegelikult Berliinis ühes suure kajaga ruumis pilli mängides. Kitarri kõla muutus koos kajaga orkestri pizzicatode sarnaseks ja samas kuulsin nendes korduvates meloodiamustrites midagi sarnast Berliini elektroonilisele muusikale. Hiljem oli tükk tegemist, et oma visioon ka väljaspool seda ruumi teostada. Seriaali tunnuslooks sai see valitud tänu mitmekihilise meeleolule, mis iseloomustab hästi ka sarja ennast,” kommenteerib Meesit.

Tunnuslugu “Trails” saab kuulata ja tasuta alla laadida kodulehel: www.maunomeesit.com

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.