LIIS LEMSALUL ILMUS ESIMENE EESTIKEELNE ALBUM NIMEGA “+1”

Liis Lemsalu kauaoodatud eestikeelne album “+1” on väga personaalne, seda nii sisu kui vormi poolest. Albumiga üheaegselt andis Liis välja ka uue enda kirjutatud tekstiga singli “Püüab meid”.

“Olen ülimalt rahul ja õnnelik! Mul on täiesti oma ja eestikeelne plaat,” jutustab Liis õhinaga. Lemsalu esimesel emakeelsel albumil on segu juba tuntumatest paladest ning kuhjaga ka täiesti uut avastamisrõõmu. Kauaoodatud plaadilt leiad eelmisel aastal Eestis enim mängitud hittloo “Sinu ees” ja fännide tungival soovil Eesti Laulu finaalloo “Keep Running” nii eesti- kui ka ingliskeelse versiooni.

“+1” on album, mille tulekut on Liis väga oodanud ning millesse ta on ise ka väga palju lisaks laulmisele muusika ja sõnade kirjutamise näol panustanud. “Suur osa minust on läinud albumi “+1″ tegemisse. Tunnen, et olen oma suurepärase tiimi abiga suutnud lõpuks toota midagi, mis on 100% mina. Võimalik, et 100% mina ei sobi küll kõigile, kuid vähemalt olen enda ja teiste vastu aus,” arutleb lauljatar.

Uued lood on suures osas valminud koostöös aasta produtsendiks valitud Bert Prikenfeld’iga. Lisaks annavad autoritena oma panuse meie enda armastatud Ewert Sundja, Ott Lepland, Aapo Ilves, Daniel Levi Viinalass ning mitmed välismaised artistid. Justnimelt Otiga on plaadil ka üllatuslik duett.

Täna koos plaadiga välja tulnud singli “Püüab meid” on produtseerinud Johannes Lõhmus – mees, kes on ka tabeleid juhtinud hiti “Sinu ees” taga. Loo muusika üheks autoriks on noor tegija Uku Moldau ning taustalauljatena astuvad üles Eesti vaieldamatult parimad Kaire Vilgats ja Dagmar Oja. “Püüab meid” on ka üks neljast albumi loost, mis lansseeritakse 29. novembril Fanvestory esmakordselt rahvusvaheliseks mineval muusikaplatvormil. Kolmapäevast on võimalik muusikaarmastajatel kogu maailmas soetada osalus nelja loo autoritasudes, toetades seeläbi Liisi loomingulist tegevust ning jagades koos artistiga pikaajalist tulu.

Albumi esitluskontsert toimub sel neljapäeval, 30. novembril kell 21.00 maagilises Helios Hallis.

Liis Lemsalu

1 vastus

  1. 27. nov. 2017 @ 16:31

    […] Liis Lemsalu kauaoodatud eestikeelne album “+1” on väga personaalne, seda nii sisu kui vormi poolest. Albumiga üheaegselt andis Liis välja ka uue enda kirjutatud tekstiga singli “Püüab meid”. “Olen ülimalt rahul ja õnnelik! Mul on täiesti oma ja eestikeelne plaat,” jutustab Liis õhinaga. Lemsalu esimesel emakeelsel albumil on segu juba tuntumatest paladest ning kuhjaga ka … Loe edasi LIIS LEMSALUL ILMUS ESIMENE EESTIKEELNE ALBUM NIMEGA “+1” → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: