KANAL 2 MUUSIKATABELIT TROONIB UUSVERSIOON MAHAVOKI LOOST “ON LÄINUD AASTAD”

Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” vaatajad hääletasid reedel avaldatud muusikatabelis Eesti TOP 10 esikohale Mikk Kaasiku & C-JAM-i esitatud loo “On läinud aastad”.

Laulu pealkiri tundub paljudele muusikasõpradele kindlasti tuttav ja tõepoolest, tegu on uusversiooniga Mahavoki legendaarsest palast, mille autorid on Heini Vaikmaa ning Madis Tross.

Kes siis on selle uusversiooni taga? Mikk Kaasik on 14-aastane noormees, kes elab Tartumaal. Sel suvel ilmus tema debüütsingel “Koolitee”, mis jõudis kahel korral raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis kümnendale kohale. Siinsamas MuusikaPlaneedi TOP 10-s hääletati laul lausa kolmandaks.

Tšellokvartett C-JAM on unikaalne kooslus meestest, kes ei karda avardada piire ja püstitada endale enneolematuid väljakutseid.  Tšellokvartetis on ühendatud klassikaline keelpillikvartett, improvisatsiooniline big-band, metalne ja kaasakiskuv rock-muusika, tundlik ning emotsionaalne tšellokõla.

Detsembrikuus lähevad Mikk Kaasik ja C-JAM ühisele jõulutuurile “Taevatrepp”. Täpsemat infot saab lugeda Piletimaailma lehelt.

Kanal 2 muusikatabeli hõbemedalile jõudis samuti ühe väga tuntud laulu uusversioon – “Maa tuleb täita lastega” langes oma neljandal tabelinädalal esikohalt teiseks.

Pronksmedalil paikneb seekord kollektiivi Patune Pool kaver “Tahan ma”.

Kanal 2 saate “Reporter” edetabel Eesti TOP 10 (24. november):

1 UUS [1] Mikk Kaasik ja C-JAM “On läinud aastad”
2 (1) [4] Erinevad esitajad “Maa tuleb täita lastega”
3 (4) [5] Patune Pool “Tahan Ma”
4 (6) [14] Grete Paia “Wasted Youth”
5 (2) [2] Karl-Erik Taukar “Ei”
6 (7) [2] CURLY VOICES “Mul on hea”
7 UUS [1] Blacky “Meditatsioon”

8 (5) [12] Liis Lemsalu “Ei peatu”
9 (3) [12] Põhja-Tallinn “Olen valmis”
10 UUS [1] Rainer Ild “Problem”

Kuna edasi pääseb TOP 7, tuleb pingeritta lisada värsket verd! Järgmiseks tabeliks asuvad konkurentsi pakkuma:

  • Mari Kalkun “Mõtsavele mäng”
  • meisterjaan “Tont-Jaak”
  • Ska Faktor “Sinuga koos”

Hääletada saab siitkaudu.

Täpselt aasta tagasi oli “Reporteri” pingerea tipus Birgiti “Leekides tee”. Kuna seda laulu nädala eest juba meenutasime, siis kuulakem seekord 2016. a. tabeli hõbemedali omanikku, kelleks oli Ott Lepland. Oti “Ärtukuningas” kihutas toona seitsmendalt platsilt teiseks:

1 vastus

  1. 25. nov. 2017 @ 16:14

    […] Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” vaatajad hääletasid reedel avaldatud muusikatabelis Eesti TOP 10 esikohale Mikk Kaasiku & C-JAM-i esitatud loo “On läinud aastad”. Laulu pealkiri tundub paljudele muusikasõpradele kindlasti tuttav ja tõepoolest, tegu on uusversiooniga Mahavoki legendaarsest palast, mille autorid on Heini Vaikmaa ning Madis Tross. Kes siis on selle uusversiooni taga? Mikk Kaasik on 14-aastane … Loe edasi KANAL 2 MUUSIKATABELIT TROONIB UUSVERSIOON MAHAVOKI LOOST “ON LÄINUD AASTAD&rdq… […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: