POISTEBÄND BEYOND BEYOND JÄTKAB KOLMELIIKMELISENA

Noor muusik Frederik Küüts (fotol) teatas täna pärastlõunal oma Facebooki kontol, et tegi septembris ansambliga Beyond Beyond lõpparve.

Küüts selgitab sotsiaalmeedias: “Tunnen südames, et see otsus on õige ja kokkuvõttes kõigile parim.

Kummardan teie ees, armsad kuulajad! Beyond ei oleks praegu nii kaugel ilma teie toetuseta! Aitäh!

Tänan meie tiimi endisi ja praeguseid liikmeid! Tänan kõiki, kes on kuulanud meie muusikat ning käinud kontsertidel. Tänan teid, kes te olete aidanud meie muusikat inimesteni viia. Aitäh selle kogemuse eest, aitäh, et minuga neid hetki jagasite!

Soovin jätkuvat edu Karlile, Gevinile ja Frankile! Me oleme ehitanud koos midagi ilusat. Lasen nüüd teil selle lõpuni viia!”

Eelmisel kevadel tegevust alustanud poistebändi sotsiaalmeedia kontole pole uudis Frederiku lahkumisest selle artikli kirjutamise ajal veel jõudnud ning tema nimi on seal veel ka bändiliikmete tutvustuses.

Kuna Frederik laulis avalikult ka enne bändi loomist (muide, 2015. a. suvel juhtis tema singel “Not Today” lausa kolmel korral MuusikaPlaneedi TOP 10 edetabelit ja 2016. a. jõudis lugu “Words of Safety” siin kolmandaks), siis küllap kuuleme temast juba õige pea. 🙂

Beyond Beyondi ridades jätkavad Frank Pintsaar, Gevin Niglas ja Karl Killing. Viimane neist pääses hiljuti koos Karl-Kristjan Kingi ning Wateva-ga konkursi Eesti Laul 2018 poolfinaali.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.