ARTJOM SAVITSKI EI PLAANI EESTI LAULULE ESITATUD LUGU AVALDADA

Kui 1. novembril läks lukku Eesti Laul 2018 lugude esitamise tähtaeg, saabus viimaste seas oma looga telemajja Artjom Savitski (25), kes ütles DELFI-le, et tema pala on ajatu ning ei järgi modernse muusika malle. Kuna eelmisel reedel selgus, et Savitski edasipääsejate nimekirjas ei ole, otsustas MuusikaPlaneet noormehega ühendust võtta, et uurida, millal avalikkus lugu kuuleb.

Meie üllatuseks teatas seitsmendat korda konkursil osalenud Savitski, et ta ei plaani laulu singlina välja anda. “Tegin selle välismaalastega koos ja inglise keeles. Eestis ei taha lugu inglise keeles välja anda,” ütles ta kommentaariks.

Tõsi, Artjomi singlid on seni tõepoolest eestikeelsed olnud. Kuula tema üht suurimat hitti “Valin ise oma tee”, koos Kenitoga:

1 vastus

  1. 14. nov. 2017 @ 14:30

    […] Kui 1. novembril läks lukku Eesti Laul 2018 lugude esitamise tähtaeg, saabus viimaste seas oma looga telemajja Artjom Savitski (25), kes ütles DELFI-le, et tema pala on ajatu ning ei järgi modernse muusika malle. Kuna eelmisel reedel selgus, et Savitski edasipääsejate nimekirjas ei ole, otsustas MuusikaPlaneet noormehega ühendust võtta, et uurida, millal avalikkus lugu kuuleb. … Loe edasi ARTJOM SAVITSKI EI PLAANI EESTI LAULULE ESITATUD LUGU AVALDADA → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: