VAATA GETTERI MUUSIKAVIDEOT “SOMETHING GOOD”!

Lauljanna Getter Jaani esitles teisipäeval Apollo Kinos enda verivärsket videot loole “Something Good”. Nüüd on muusikaklipp ka YouTube’is vaadatav.

“”Something Good” on justkui millegi uue algus,” kirjutab 24-aastane Getter sotsiaalmeedias. “Mulle meeldis, kuidas me video mõttele lähenesime, kolides!

Elus on ikka hetki, kus kõik ei lähe täpselt nii nagu soovid ja sellistel hetkedel anname me tihtipeale hästi kergelt alla. 
Samas teame, et kuskil sisimas on meis ikka olemas see positiivne jõud ja tahe, mis annab meile head energiat, et edasi liikuda!

Muusikavideo autoriks on Mart Vares, video kunstilise poole eest hoolitses Janis Rizhovs.

Aitäh kõikidele, kes on olnud suur osa sellest videost ja loost endast!”

Muusikavideo võeti üles 19. septembril ühes kuuetoalises korteris ning selles teeb lisaks Getterile kaasa koer nimega Nike (klipis on märgata ka samanimelise USA ettevõtte karpi).

“Something Good” sündis laulukirjutajate laagris koostöös Kaspar Kalluste ja Rootsist pärit laulukirjutaja Cassandra Ströbergiga. Getteri sõnul oli neil kohe ruumi sisenedes hea klapp. “Salvestasime loo riidekapis – katsime kapi patjade ja tekkidega, et vältida üleliigset müra ja kaja,” selgitas ta juuni lõpus, mil singel Universal Music Baltics alt välja tuli.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.