STIG RÄSTA EDM PROJEKT AVALDAS LOO MAAILMAKUULSA BRITI PLAADIFIRMA ALT

Stig Rästa ja Vallo Kikase elektroonilise tantsumuusika projekt KISMA alustas koostööd maailmakuulsa plaadifirmaga NCS. Nende esimene singel “We Are” on peale avaldamist kogunud esimese ööpäevaga ligi pool miljonit vaatamist.

Stig Rästa sõnul on NCS ehk NoCopyrightSound hetkel üks maailma mõjukamaid muusikakanaleid, mille kuulajate hulk on tänaseks kasvanud üle kolme miljardi. “”We Are” on laul, mille valmimisele oleme Valloga ilmselt enim tunde kulutanud,” lisas Rästa.

KISMA on Stiga Rästa ja Vallo Kikase tantsumuusikaprojekt, mis sai alguse kaks aastat tagasi. Selle aja jooksul valminud loomingust valisid muusikud end avalikkusele tutvustamiseks välja just pala nimega “We Are”. Edaspidi plaanitakse oma jõud ühendada erinevate lauljate ja instrumentalistidega nii Eestist kui ka välismaalt.

NoCopyrightSounds (NCS) on 2011. aastal Billy Woodfordi poolt loodud Briti plaadifirma ja muusikaorganisatsioon, mis teeb koostööd selliste maailmakuulsate staaridega nagu Alan Walker, Syn Cole, Aero Chord, Debris, EDEN jpt.

KISMA esineb juba 27. oktoobril Hilton Tallinn Park hotellis asuvas ööklubis Secret Nightclub koos klubimuusika suurkujudega Tungevaag ja Raaban.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.