EESTI ALBUMITABELIL ON UUS LIIDER! KAS ESIKOHALE MAANDUS PÕHJA-TALLINN VÕI IVO LINNA?

Raadio 2-s avalikustati värske Eesti albumitabel, millel on uus liider. Kas oskad arvata, kes lükkas troonilt ansambli DND helikandja “Kõikide haiguste ravi”, mis püsis pingerea tipus kuu aega?

Selleks osutus Ivo Linna hiljuti salvestatud plaat “Suur loterii”, millel leidub kolmteist lugu, autoriteks Tõnis Mägi, Riho Sibul, Priit Pihlap, Margus Kappel, Rainer Michelson, Urmas Jaarman ja teised. Palju õnne, Iff & sõbrad!

Eesti albumitabeli hõbemedal kuulub nüüd DND plaadile “Kõikide haiguste ravi” ning kolmandale kohale kerkis David Gilmour’i “Live At Pompeii 2017”.

Uute tulijatena jõudsid lisaks Ivo Linnale esikümnesse ka Põhja-Tallinna viisiketas “Alati olemas” (#4) ja Ameerika rokkbändi The Killers viies stuudioalbum “Wonderful Wonderful” (#8).

Telesaate “Rahvabänd 2017” CD on taastulijana seitsmes.

R2 Eesti albumitabel (23. oktoober):

1 UUS Ivo Linna “Suur loterii”
2 (1) DND “Kõikide haiguste ravi”
3 (4) David Gilmour “Live At Pompeii 2017”
4 UUS Põhja-Tallinn “Alati olemas”
5 (2) Naised Köögis “See tantsusaal on nugadega kaetud”
6 (7) Hurts “Desire”
7 TAAS Erinevad esitajad “Rahvabänd 2017”
8 UUS The Killers “Wonderful Wonderful”
9 (9)  Jaak Joala “Unustuse jõel”
10 (5) Patune Pool “Tõmban su hoovi”

Esikümnest väljas:

  • Trad.Attack! “Kullakarva”
  • Jaak Joala & Radar “Minu elu”
  • Foo Fighters “Concrete and Gold”
  • Curly Strings “Hoolima”

Edetabelit aitavad Raadio 2-l kokku panna Tallinna poed Lasering ja Terminal ning üle-eestilised ketid Apollo ja Rahva Raamat.

1 vastus

  1. 24. okt. 2017 @ 12:17

    […] Raadio 2-s avalikustati värske Eesti albumitabel, millel on uus liider. Kas oskad arvata, kes lükkas troonilt ansambli DND helikandja “Kõikide haiguste ravi”, mis püsis pingerea tipus kuu aega? Selleks osutus Ivo Linna hiljuti salvestatud plaat “Suur loterii”, millel leidub kolmteist lugu, autoriteks Tõnis Mägi, Riho Sibul, Priit Pihlap, Margus Kappel, Rainer Michelson, Urmas Jaarman ja … Loe edasi EESTI ALBUMITABELIL ON UUS LIIDER! KAS ESIKOHALE MAANDUS PÕHJA-TALLINN VÕI I… […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: