ALGAS REGISTREERIMINE TELESAATESSE “EESTI OTSIB SUPERSTAARI”!

Pühapäeval, 15. oktoobril algas registreerimine telesaatesse “Eesti otsib superstaari”.

Suurejooneline “Eesti otsib superstaari” alustab järgmisel kevadel juba seitsmenda hooajaga. Seni on superstaaritiitli pälvinud Birgit Sarrap, Jana Kask, Ott Lepland, Liis Lemsalu, Rasmus Rändvee ja Jüri Pootsmann.

Uue hooaja saatejuhiks on viiendal superstaarisaate hooajal osalenud Karl-Erik Taukar. Karl-Erik sai toona neljanda koha, ent laulis end Eesti rahva südametesse.

“Saade “Eesti otsib superstaari” on olnud minu elu üks vägevamaid kogemusi, nii osalejana kui ka saatejuhina. Mul on väga hea meel, et mul on võimalus juba kolmas kord sel karussellil kaasa sõita ning näha esireast Eestimaa uusi talente,” rääkis Taukar.

Kõik lauluhuvilised saavad end registreerida saatesse TV3 kodulehel. Sel aastal on soovitatav registreerimisel lisada ka video, milles osaleja demonstreerib oma lauluoskust.

TV3 ootab saatesse kandideerimiseks ka soovitusi. Kui tead oma tutvusringkonnas kedagi – olgu see siis sõber või sugulane, õde või vend, ema või isa, naabripoiss või -tüdruk, õpilane, laps või lapselaps või lihtsalt hea tuttav –, kes laulab imeliselt ja sobiks seega hästi “Eesti otsib supertsaari” saatesse, siis saab temast ka teada anda!

Saatesse saavad kandideerida kõik, kes on 15.10.2017 seisuga 15-aastased. Registreerimine lõpeb 1. detsembril.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.