LIIS LEMSALU SINGEL “EI PEATU” ON RAADIO ELMAR EDETABELIS JÄTKUVALT #1

Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabeli valitsemist jätkab Liis Lemsalu singel “Ei peatu”, mis troonib TOP 10 tabelit juba neljandat nädalat järjest.

“Kuigi ma pole varemalt sedavõrd tantsulise palaga välja tulnud, siis on minus selline “tantsu-Liis” alati olnud olemas,” jutustas lauljatar laulu ilmudes. “Olen lihtsalt nendel biidi otsimise hetkedel kuulanud teiste artistide muusikat. Nüüd on mul aga suur heameel, et saan jagada enda nime alt ühe mõnusalt liikuva loo.”

Laul, mis on hetkel esikohal ka Kanal 2 saate “Reporter” hititabelis Eesti TOP 10, sündis Liis Lemsalul koostöös Bert Prikenfeldi ning Ewert Sundjaga.

Elmari pingerivi teisele astmele tõusis nüüd tagasi folgibändi Trad.Attack! esitatud “Kallimale”, mistõttu langes Marju Läniku “Süda silmades” kolmandaks.

Ainuke uus tulija on Eesti lugude edetabelis Maia Vahtramäe soolosingel “Tahan tunda”, mis stardib üheksandalt astmelt, puksides kümne parema seast välja Ott Leplandi loo “Siin me kokku saime”, millele jääb kirja 18 tabelinädalat ja kuus esikohta.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (14. oktoober):

1 (1) [6] Liis Lemsalu “Ei peatu”
2 (3) [8] Trad.Attack! “Kallimale”
3 (2) [5] Marju Länik “Süda silmades”
4 (6) [2] Ivo Linna “Saame kokku”
5 (5) [4] Olavi Otepalu “Ei tagasi saa”
6 (7) [4] Kalle Sepp & Locomotiiv “Mäng”
7 (4) [7] Grete Paia “Wasted Youth”
8 (8) [14] Merlyn Uusküla “Jälle 18”
9 UUS [1] Maia Vahtramäe “Tahan tunda”
10 (9) [28] Tanel Padar “Parem veelgi”

1 vastus

  1. 15. okt. 2017 @ 10:51

    […] Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabeli valitsemist jätkab Liis Lemsalu singel “Ei peatu”, mis troonib TOP 10 tabelit juba neljandat nädalat järjest. “Kuigi ma pole varemalt sedavõrd tantsulise palaga välja tulnud, siis on minus selline “tantsu-Liis” alati olnud olemas,” jutustas lauljatar laulu ilmudes. “Olen lihtsalt nendel biidi otsimise hetkedel kuulanud teiste artistide muusikat. Nüüd on mul … Loe edasi LIIS LEMSALU SINGEL “EI PEATU” ON RAADIO ELMAR EDETABELIS JÄTKUVALT #1 &r… […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: