KALLE SEPP & LOCOMOTIIV AVALDASID DEBÜÜTALBUMI “MÄNG”, MILLE ESITLUSKONTSERDID TOIMUVAD 13.10. TALLINNAS JA 20.10. TARTUS

Saatesarja “Sinu nägu kõlab tuttavalt” 2017. hooaja võitja Kalle Sepp avaldas täna, 13. oktoobril koos oma bändiga Locomotiiv debüütalbumi “Mäng”.

“Kõik on mäng – elu, muusika, suhted. Mängiv inimene on õnnelik ja mängimine on tihti see, mis annab elule uut vunki ja sära. Ma võtsin elu nii nagu ta on, võtsin ta rõõmud, sõpruse, kurbuse, kaotused, lootused, hetked ja igaviku ning mängisin selle koos oma sõpradega kokku muusikaks,” sõnab Kalle Sepp. “Ma mängisin oma unistuse teoks. See on minu esimene album. Mängimine teeb mind vabaks, naudi Sinagi mängu ilu!” lisab ta.

Plaadile jõudis täpselt kümme lugu, millest tänaseks on kuulajaile tuttavad “Viirastus”, “Luban, et homme”, “Ära päri” ning värskeim, septembris ilmunud singel “Mäng”. Suurema osa muusikast kirjutas plaadile Kalle hea sõber ja bändikaaslane Mikk Tammepõld.

“Oleme Kallega koos pilli mänginud tegelikult juba üle kümne aasta. Locomotiiv on meie esimene omaloominguline bänd, kuhu kuuluvad mu ammused võistluskaaslased Viljar Norman, Ken Koemets ja Priit Jääger,” räägib Mikk. “Plaat sai kirjutatud ja salvestatud viimase aasta jooksul Tartus Ö Stuudios. Samas on plaadil ka üks lugu mille harmoonia ja meloodia pärineb 17 aasta tagant. Väga palju aitas meid lugude lõpliku näo leidmisel ka produtsent Martin Kikas. Plaadil teevad külalissolistidena kaasa Adeele Sepp ja Jaan Pehk.”

Helikandjale “Mäng” jõudnud lood:

1. Risti-rästi
2. Ära päri
3. Plaan on puudu
4. Mäng
5. Kõik ongi mööduv
6. Viirastus
7. Luban, et homme
8. Karm reaalsus
9. Allavoolu
10. Unes või ilmsi

Plaadi esitluskontserdid toimuvad reedel, 13. oktoobril Tallinnas, lokaalis Kivi Paber Käärid ning järgmise nädala reedel, 20. oktoobril Tartus, Athena keskuses. Piletid on müügil 311.ee veebipoes.

Kuula albumit Spotifys!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.