KUULA: EWERT AND THE TWO DRAGONS AVALDAS KOOS LÄTI ANSAMBLIGA BRAINSTORM LOO, MIS TEEB HALLI SÜGISPÄEVA PÄIKSELISEMAKS

Ewert and The Two Dragons on koos BrainStormiga valmis saanud uhiuue pala “We Wait For The Light”, mille tantsulisus muudab vihmased ja tumedad sügispäevad päikselisemaks.

Veidi üle aasta on möödunud hetkest, kui Renārs Kaupers (BrainStorm) ja Ewert Sundja (Ewert and the Two Dragons) sulgesid ennast Renārsi kööki ja asusid tööle uue loo kallal. Tänaseks on laulu aitanud kirjutada seitse kaasautorit, lisaks esialgsele kahele köögis viibijale. Selle tulemusena on sündinud kahe suurima Baltikumi bändi ühissingel – “We Wait For The Light”.

Pärast demo valmimist salvestati lugu Tallinnas, kus helirežisööriks oli noor andekas produtsent Sander Mölder ning mille käigus sai laul endale uue meloodilise kõla. Hiljem aitasid lugu lõpetada Rootsi produtsendid Povel Olsson ja David Larson.

Ewert kommenteerib koostööd: “Veidi üle aasta tagasi sain ma kõne tundmatult numbrilt. Tuli välja, et see oli Renārs Kaupers Brainstormist, kes helistas. Tal oli plaan kirjutada koos lugu, seega seda me tegime ja alustasime koos jämmimist. Ja tulemuseks on see lugu – kena ja lihtne pop-lugu, millel suve tunnet juures. Heliliselt kindlasti erinevam varasasemast, mida Draakonid teinud on, samas tegemist on koostööga, seega usun, et selle võib meile andestada.”

Meie lõunanaabritega koostöös valminud singlit saab kuulata ka Spotifyst.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.