ANNA HOOGU RÄPPAR MAAKUU DEBÜÜTALBUMILE “MAAST-KUUNI”!

Raplast pärit räpparil MAAKUU on unistus teha oma plaat, mille valmimisele palub ta anda hoogu juurde ühisrahastusplatvormi Hooandja lehel. 

Riimiseadja kirjutab: “Ma olen räppmuusika kallal nokitsenud juba väiksest saati. Esimesed tekstid ja kassetisalvestised pärinevad ajast kui olin alles 6-aastane. Tänaseks on mul kindlalt üle 100 demo, mis põlveotsas salvestatud. Olen andnud mitmeid kontserte, kõlanud raadiotes ja käinud isegi teles. Kõik justkui nagu toimiks, kuid päris nii see veel pole.

Nimelt minu sulest ei ole ilmunud siiani mitte ühtegi albumit. Samuti ei ole mul väga palju lugusid, mis oleks salvestatud professionaalses stuudios. Nüüd olen peaaegu poolel teel, et see kõik üheks saaks. Mul tekkis võimalus salvestada albumitäis lugusid Tõnu Susi nimelises Muusikastuudios. Nüüd vajan teie hoogu, et tagada sellele kvaliteetsele helisalvestusele ka: professionaalne helitöötlus, plaadikujundus ja trükk, et see kõik jõuaks ka füüsilisele plaadile.

MAAKUU on aus ja räägib lood “Maast-Kuuni”.

Plaadile on tulemas 11 lugu. Iga lugu jutustab sügavikust minu hingepõhjas. Olgu need emotsioonid kurvad, täis lootust ja igatsust või hoopis pakatavat energiat täis entusiasmi, enesekindlust ja usku endasse. Nii ausal ja siiral moel kui suutnud ennast väljendada olen. Ilma liialdusteta ja ilustusteta. Ma tahan viia räppmuusika täiesti uuele tasemele. Tahan kaotada need eelarvamused, et räppmuusika on “gängsta” ja ei sobi kuulata vanematel inimestel või ei kuulu päris muusika hulka.

Mu debüütalbum “Maast-Kuuni” näeb ilmavalgust, teie abiga, juba hiljemalt 01.05.2018. Nagu kombeks on, kingin ka mina omalt poolt teile erinevaid albumiga kaasnevaid kingitusi. Kingitused jõuavad hooandjateni läbi erinevate kullerite ja smartpostide kohe kui plaat on ilmunud. Samuti on mõningatel võimalik kohtuda ka minuga isiklikult.”

MAAKUU debüütplaadii valmimist saab toetada siitkaudu.

Artist Facebookis, Instagramis, YouTube’is.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.