ANSAMBEL PÕHJA-TALLINN SAI UUE MÄNEDŽERI

Popisugemetega hiphop ansambel Põhja-Tallinn teatas täna kell 14:06 Facebooki vahendusel, et neil on uus mänedžer – Kristina Pärtelpoeg.

“Bändi saab bookida Kristina@ptln.ee,” lisab kollektiiv sotsiaalmeedias.

Eelmise aasta septembris kirjutas seltskonnameedia sellest, et Kristina Pärtelpoeg on räppari Suur Papa ehk Aropi mänedžer. MuusikaPlaneet kribas täna uudist kuuldes Pärtelpojale ja päris peale õnnitlemist, kas Aropiga on tema koostöö nüüd katkenud ning kuidas Põhja-Tallinnaga üldse n-ö kaubale saadi.

Kristina kinnitas MuusikaPlaneedile, et koostöö jätkub ka Aropiga ehk siis ta on riimiseadja mänedžer edasi. “Põhja-Tallinna manageriks hakkasin eelmise nädala kolmapäeval, aga bändiga hakkasin suhtlema kevade lõpu poole.

Koostöö algas sellest, et chillisin Kennethiga [Kenneth Rüütli – MP] Eesti HipHop Festivalil ja siis Kenneth ütles, et nad otsivad manageri – kas ma oleks huvitatud? Ma siis kirjutasin Jaanusele [Jaanus Saks – MP] kirja ja siis nad arutasid seda teemat oma grupis ja siis tegime koosoleku ja siin ma olen. :)”

Sebimist peaks Kristinal olema palju, sest järgmisel kuul ilmub Põhja-Tallinna neljas album, mida esitletakse 20. oktoobril Tallinnas, Vabalaval (aadressil Telliskivi 60a).

Kuulakem värske uudise puhul Põhja-Tallinna lugu “Tere tulemast” (plaadilt “Per aspera ad astra”), pühendusega Kristinale:

1 vastus

  1. 1. okt. 2017 @ 12:23

    […] saime teada, et Aropi mänedžer Kristina Pärtelpoeg juhendab nüüd ka menuansambli Põhja-Tallinn […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: