TRAD.ATTACK!-I LAUPÄEVASE KONTSERDI ASUKOHT ON MUUTUNUD!

Trad.Attack!-i laupäevane kontsert Setomaal viiakse Treski Küüni heinamaalt üle Värska laululava platsile.

Põhjuseks on kolm päeva järjest sadanud vihma tekitatud üleujutused, mis on kontserdi ettevalmistuse ja korraldamise Treskis võimatuks muutnud.

Jalmar Vabarna: “Treskis on kolm päeva vahetpidamata vihma sadanud ja see on heinamaa praktiliselt üle ujutanud. Veetase on nii kõrge, et sügisel heinamaale sisse pandud drenaaži torud, mille ülesandeks on heinamaad kuivana hoida, on vee all ning enne kui veetase kraavides ei alane, ei muutu ka heinamaa olukord.”

Vabarna lisab, et kuna tegu on suurkontserdiga, siis tuuakse sellega seoses kohale ka palju tehnikat, alustades lavast, heli- ja valgustehnikast ning lõpetades kemmergute ja soojakutega. Kõike seda veavad raskeveokid, mille ligipääs alale pehmete teeolude tõttu on välistatud.

Setomaa kontserdile tuleb praeguse seisuga kohale üle 3500 inimese ning publiku heaolu ja turvalisust silmas pidades viiakse kontsert üle Värskas asuvale laululava platsile, kuhu ehitatakse täpselt sama lava, mis oli plaanis Treski heinamaale ehitada. Korraldajad annavad teada, et kõik muu jätkub plaanipäraselt ja laupäevaks on oodata ilusat ilma.

Oluline info korraldajatelt:

  • AJAKAVA:

18:00 Väravad
19:00 Puuluup
20:00 Reket
21:00 Trad.Attack!

23.00 Ametlik järelpidu toimub vanas sööklas laululava kõrval. Plaate mängivad DJ’d Lauri Täht ja Jaak Sova.

  • PILETIMÜÜK:

Kuni reede (25.08) südaööni on piletid müügil hinnaga 30€ Piletilevis. Kontserdi päeval ja kohapeal on pileti hind 35€.

  • TOITLUSTUS:

Kohal on väga head toidu ja joogi pakkujad: Toomemäe talu kodurestoran Maagõkõnõ, Inara Pliinipuhvet, Taarka Tare, Korilase KöökVein ja VineKodukohvik Tillu, Puhkõmaja puhvet, Tänavakohvik, Ainiku Lily lihapirukad, Auseri Aavo juurviljakäru, Säde kohviteekNobe Kohvikäru, Linnuse koduvein, Raali koduõlu, Lauda kõrts, SE-TO KÕRTSKäbliku Pruulikoda!
Soovitame võtta kaasa SULARAHA! Mõnes kohas saab ka kaardiga maksta.

Jooksvat infot saab sündmuse Facebooki lehelt.

Kollektiivi värskeim singel “Kallimale”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.