TULEKUL ON JÄRJEKORDNE NOSTALGIALAKS MERLYN UUSKÜLALT!

Eelmise aasta aprillis tuli Merlyn Uusküla välja Sven Lõhmuse loodud nostalgiahõngulise diskotümakaga “Raju reede”, mida tänaseks YouTube’ist kuulatud ca 2,4 miljonit korda. Juba peagi üllitab Merlyn uue loo, mis ei jäta neid muusikasõpru, kellele “Raju reede” meeldis, kindlasti külmaks!

“”Jälle 18” on olemuselt veidi sarnane loole “Raju reede”, kus on nostalgiline ja tagasivaatav sõnum ning mis viib meenutustega taas aega, kui vanus oli pöörane 18, mil kogu maailm oli valla ja elati vaid selles hetkes. Loomulikult on tegemist hoogsa tantsulooga,” pajatas Merlyn MuusikaPlaneedile varsti ilmuva laulu kohta.

“Viimaste aastatega on väga selgelt tulnud välja, et hetkel on Eestis selline periood, kus inimesed publikus soovivad enim kodumaist tantsumuusikat kuulata (eks sellel ole ka 90ndate perioodi mõjutused, mis möödunud aastatel väga esil on olnud) ja heameelega rõõmustan publikult taas korraliku diskolooga. Soovin, et kõik inimesed, kes seda lugu kuulevad, tunneksid endas ära muretu noorusaja ja naudiksid seda hetke nii, nagu nad oleks oma koolilõpupeol ja jälle 18! Lugu on pühendatud kõikidele tänavustele koolilõpetajatele!”

Laulu viisi ja sõnade autorid on Kaarel Orumägi ning Merlyn Uusküla.

Igaljuhul, jääme ootama!

Kuula Merlyni eelmist nostalgialaksu “Raju reede”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.