PRESIDENT ILVESE KOGUMIKPLAADI MÜÜGIST KOGUNES HEATEGEVUSEKS 4500 EUROT: TEAN, MILLIST RÕÕMU LAPSED SELLEST TUNNEVAD

Toomas Hendrik Ilves "Teenage Wasteland - 16 Early Fave Raves of the President"

Mullu detsembris ilmunud president Toomas Hendrik Ilvese kogumikplaadi “Teenage Wasteland – Lemmikud aastatest 1963–1978 / Favourites 1963–1978” müügist kogunes heategevusfondile Minu Unistuste Päev 4500-eurone annetus, mille president Ilves ja Universal Music Baltikumi juht Petri Mannonen andsid täna üle fondi esindajatele.

Plaat koondab aastatest 1963–1978 pärit 16 muusikapala, mis mõjutasid president Toomas Hendrik Ilvest noorusaegadel, kui ta elas Ameerika Ühendriikides. Iga ostetud plaadi pealt läks annetus heategevusprojektile Minu Unistuste Päev, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.

“Mul on hea meel, et minu kogumikplaadi ostnud inimesed aitavad kaasa haigete laste unistuste täitumisele. Tean, millist rõõmu lapsed sellest tunnevad, sest aitasin möödunud sügisel täita Johanna unistuse, kes soovis kohtuda presidendiga. Tänane annetus aitab loodetavasti viia ellu paljude laste soove,” ütles riigipea annetuse üleandmisel Vabariigi Presidendi Kantseleis.

Kogumikplaati esitleti lisaks Tallinnale ka Riias ja Helsingis. Tänaseks on Universal Music Baltics plaadifirma alt lisaks kogumikplaadile välja antud ka kogumik-vinüülplaat. Mõlemad on saadaval suuremates plaadipoodides üle Eesti.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.