ANNA HOOGU X-PANDA PLAADILE “REFLECTIONS”!

X-Panda

Kuus aastat tegutsenud progressiivset metal/fusionit viljelev ansambel X-Panda on pikalt töötanud oma teise stuudioalbumi “Reflections” kallal ning põnev projekt hakkab nüüd valmis saama. Albumi lõplikuks viimistluseks palub kollektiiv anda hoogu Hooandja lehel.

Bänd kirjutab Hooandjas: “Oleme juba pikemat aega töötanud oma teise stuudioalbumi kallal. Eriti aktiivne askeldamine on käinud viimase aasta jooksul. Mullu sügisel võttis Kaarel, meie bändi helilooja, muusika kirjutamiseks oma tegemistest kolmekuulise pausi ning keskendus Viljandimaa metsade keskel vaid heliloomingule.

Aasta algusest alates oleme tegelenud salvestusprotsessiga. Põhja ladus alla meie trummar Juki, keda salvestasime Soomes, Sonic Pump stuudios ning järgnevate kuude jooksul lindistasime Tallinnas nii basskitarrid, kui ka kitarrid.

Meie plaadi muudab eriliseks juba ainuüksi orkestri ja koori kaasamine lindistusprotsessi.

X-Pandale tõttasid appi Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester (dirigent Lauri Sirp) ning E-Stuudio Kammerkoor (dirigent Külli Lokko). Meil on väga hea meel, et meil õnnestus teostada nii mahukas ning paljusid inimesi hõlmav salvestussessioon!

Hooandja abiga soovime katta osa plaadi väljaandmiskuludest. Sinna alla kuuluvad plaadi lõppviimistlus, master, ja plaadi trükkimine.

X-Panda album “Reflections” valmib oktoobriks 2016 ning siis toimuvad ka võimsad plaadiesitluskontserdid, kus lisaks X-Pandale astub üles ka legendaarne Pantokraator!”

Bändi debüütalbum “Flight Of Fancy” ilmus aastal 2011 ning see nomineeriti Eesti muusikaauhindade jagamisel aasta albumiks metal-kategoorias.

X-Panda teisele plaadile, mis jõuab müügile 10. oktoobril, saab hoogu anda siin.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.