SAAGE TUTTAVAKS: DRILLINGBEATS

Kaivo Lemming

Kaivo Lemming ehk DrillingBeats on üle poole aasta SoundCloudi lehele hiphopi ja trapbiite lisanud. Kes ta selline on?

Noormees tutvustab end MuusikaPlaneedi lugejatele nii:

“Olen DrillingBeats, paremini tuntud kui Kaivo Lemming. Pärit olen Tartust ja praeguseks elukohaks on selline linn Eestis nagu Võru.

Muusikat hakkasin tegema kui olin 17-aastane ja sõber tutvustas mulle programmi, millega saab muusikat teha. Õppisin ja huvi kasvas. Iga päev avasin selle programmi, et õppida ja alla laadida uusi presente ja packe, neid oma meele järgi töödelda ja muuta. Viimastel aastatel olen rohkem teinud hiphop- ja trapbiite ilma kavatsuseta saada täistööajaga produtsendiks või tootjaks. Teen seda kõike huvi pärast ja endale. Kui meeldib teistele, on ka päris hästi.

Nüüd, 23-aastaselt, pean end andekaks nooreks beatmakeriks, tuntud oma fännidele kui Dope: hard 808’s ja puhtad miksid. Tegelen kõige selle kõrvalt ka räppimisega (Spade Sym). Tulevikus tahan endale ise teha biite ja nende järel räppida. Mulle meeldib iga päev õppida uusi asju, neid avastada ja end äpardustelt parandada, see ongi see mis mind inspireerib seda kõike tegema. Tulevikus tahan teha oma stuudio ja grupeeringu TrapOrDie, mis teeb ainult hiphopi räpi drilli, chill trap ja trap žanre. Tahan end ainult muusikaga siduda, see on mind sidunud maast-madalast ja seob ka praegugi.

Kümne aasta pärast näen end poodiumil, tuntud kui DrillingBeats ehk siis trapmuusika tootja ja produtsent.”

DrilingBeats’i loomingut saab kuulata tema SoundCloud’i lehelt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.