KÕIK BOYZ ESITLEB ÕLLESUMMERIL VÄRSKET LUGU

KÕIK BOYZ

Projekt Kõik Boyz ehk Genka, Reket, Metsakutsu, Suur Papa aka Arop, Beebilõust ja Paul Oja annavad neljapäeva hilisõhtul Tallinna Lauluväljakul Õllesummer Festivalil võimsa kontserdi, kus kuuleb esmakordselt ka meeste värsket ühislugu.

Nimi Kõik Boyz tuleneb loomulikult laulu “Kõik (remix)” järgi, mille musavideot on tänaseks YouTube’is uudistatud 2,1 miljonit korda. Lõpuks on loole ka järg tehtud, mida kuuleb Õllesummeri Estrella pealaval 7. juulil kell 23.

“Me mõtlesime, et peaks koos midagi ikka veel tegema ja meil oli hea meel, et Õllesummer käis välja idee mingit hiphopi asja teha. Ma mitu korda ei mõelnud, et kes sellist asja tegema peaks hakkama kui mitte needsamad mehed,” rääkis Genka telesaatele Reporter.

“Mõtlesime, et paneme selle projekti uuesti kokku ja teeme samade vendadega uue loo. Räägime, mõtleme ja arutleme, mis vahepeal juhtunud on, ükstapuha mis kellelgi öelda on,” kommenteeris Suur Papa aka Arop, lisades, et lugu on valmis, aga pealkirja sellel veel pole.

Nagu hiljuti kirjutasime, kuuleb selsamal kontserdil esimest korda ka Metsakutsu ja Koit Toome ühist singlit.

Kõik Boyz-ile on lavale külla tulemas näiteks pungi suurkuju Tõnu Trubetsky, Robert Linna Elephant from Neptunes’ist, võluvad daamid Elina Born, Teele Viira, Getter Jaani ja Ines ning teised.

Kõik Boyz-i afterparty toimub klubis Studio (Sauna tänav 1).

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.