MIDA OODATA TÄNAVUSELT ÕLLESUMMERILT?

Õllesummer

Legendaarne Eesti ja naaberriikide muusikasõprade suve suursündmus Õllesummer Festival toimub tänavu 6.-9. juulini Tallinna Lauluväljakul. Festivalil esineb üle saja kohaliku artisti kümnel laval, lisaks välismaised lauljad ja bändid. Mida on preguseks tänavuse programmi kohta teada?

Näiteks seda, et Õllesummeril tähistab kollektiiv Vanaviisi oma 30. juubelit ning ka seekordne festival ei möödu ilma ansamblita Smilers, kes on summeril esinenud rekordarv kordi. Bändi näeb ja kuuleb 8. juulil kell 20.30 Õllesummer Festivali pealaval.

Saku Läte Suvelaval astuvad üles pisut alternatiivsemad artistid: I Wear*Experiment, Robin Juhkental, Senor Marküssen, Epp Kõiv, Svjata Vatra, Würffel, Frankie Animal, Taavi Peterson, Kali Briis. Samuti toimub seal populaarse pidudesarja Ennu Ratas erisündmus.

Festivali viimasel päeval, 9. juulil tantsitavad Retro FM laval publikut Caater & Mari-Liis, Black Velvet ja Merlyn Uusküla.

Loomulikult on, nagu igal aastal, üritusele oodata ka välismaiseid esinejaid. Tänavu on avapäeva peaesinejaks elektroonilise tantsumuusika tippbänd The Prodigy, kes astub Eestis üles täiskoosseisus: laval on nii Keith Flint, Maxim Reality kui ka Liam Howlett ning 8. juulil kütab peoõhtu kuumaks Briti laulja ja muusik John Newman, kes tuleb Eesti rahva ette esmakordselt.

Tegu on vaid siiani avaldatud artistide ja bändidega ning kogu festivali programm tehakse teatavaks õige pea.

23ndat korda toimuv Õllesummer Festival leiab aset 6.-9. juulil Tallinna Lauluväljakul ning päevapileti hind eelmüügist on 15 eurot (lastele/pensionäridele 9 eurot) ja passi hind 35 eurot. Pääsmed saadaval Piletilevis

Õllesummeri uudistega saab end kursis hoida festivali kodulehel.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.