STIG RÄSTA RÄÄKIS RAADIOLE UUNO UUEST POISTEBÄNDIST BEYOND BEYOND

Beyond Beyond

Täna hommikul läks raadios Uuno eetrisse intervjuu Stig Rästaga, kes pala “Play” ühe autorina praegu juba Stockholmis Eurovisiooni lauluvõistluse virrvarris keerleb. Stig tutvustas raadiokuulajatele uut neljaliikmelist poistebändi Beyond Beyond, kelle esiksingel kannab nime “So Alive”.

Stig pajatas, et käis koos Ago Teppandiga poistebändi leidmiseks korraldatud avalikul castingul. Kui ta enne castingule minekut arvas, et Eestis ei saaks head poistebändi kokku, siis seal tabas teda üllatus: “Meil oli suht niimoodi et: Vau! Kust need poisid kõik tulevad? Julged, räägivad, laulavad, vaatavad silma… Ise ma olin 16-aastaselt ikka täiesti mõttetu mees.

Stig RästaKuidagi me saime need neli poissi kokku, kes enne ei tundnud üksteist, aga sulanduvad kokku eriti naljakalt: kahel poisil on järjestikusel päeval sünnipäev ja teisel kahel poisil on kahel järjestikusel päeval sünnipäev. Kuigi kõik on paremakäelised, siis ma olen kuulnud, et nad söövad niimoodi, et nuga on vasakus käes.

Trafficuga me saime ka niimoodi kokku, et me ei tundnud üksteist ja oleme nüüd kümme aastat koos olnud. Mingil hetkel, mingil võimalusel lihtsalt satuvad inimesed niimoodi kokku, kes sobivad.”

Küsimusele, kas Beyond Beyond’iga on juba tehtud ka suuri plaane, vastas Stig: “Meil on ambitsioonid, aga plaane ei ole… Plaan on selline, et meie aitame teha nende muusikat, mida nad ise kirjutavad. See lugu on ka nende endi kirjutatud. Me ei ole ise sinna midagi juurde kirjutanud, aidanud lihtsalt produtseerida ja aitame videosid teha. Üritame teha nende elu võimalikult lõbusaks ja fun’iks.”

Ansamblisse kuuluvad:

  • Frederik Küüts
  • Frank Pintsaar
  • Karl Killing
  • Gevin Niglas

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.