TULE LÖÖ KAASA REKETI UUES VIDEOS

reket4

Neljapäeval, 28. aprillil on kõik hiphopi- ja muusikasõbrad oodatud Von Krahli, kus toimub Reketi kontsert ja loo “Teine” muusikavideo avalik filmimine.

Talvel kauamängiva “Tuule tee” ilmutanud Reketi sõnul on selline avalik video salvestamine talle uus kogemus: “Loodan, et kohale tulevad kuulajad ja fännid, kellega koos saame videosse võtta väga hea vaibiga kontserdi.”

Reketi sõnul inspireerivad teda kuulajad. Ta selgitas, et kontserdi südameks pole mitte ainult muusika, vaid erilised inimesed saalis, kellega koos kontserdisaal ellu ärkab. “Ja just seepärast soovime video avaliku salvestamisega needsamad erilised inimesed videole püüda. Kui näen, milliste emotsioonidega kuulajad mu kontserdilt lahkuvad, siis saan aru, et olen õigel teel. Lõpmata teel olemaks parem inimene ja parem muusik,” lisas ta.

Reketi neljapäevasel kontserdil “Hennessy Very Special Night with Reket” tulevad esitlusele lood talvel ilmunud plaadilt “Tuule tee”. Samuti teeb artist läbilõike ka varasemalt avaldatud lauludest.

  • Koht: Von Krahl
  • Dresscode: Julge olla eriline!
  • Uksed avatakse: 22.00
  • Kontserdi algus: 23.00
  • Vanusepiirang: 18+

1 vastus

  1. 16. mai 2016 @ 15:36

    […] valmis koostöös Siim Supsi, Kristjan Saare ja Tanel Meosiga. Kaasa lõid ka video avalikul filmimisel osalenud hiphopi- ja […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: