FRANKIE ANIMAL ANDIS VÄLJA TEISE SINGLI JA KUNSTILISE MUUSIKAVIDEO JÄRGMISEL NÄDALAL ILMUVALT DEBÜÜTALBUMILT

Frankie Animal

Täna õhtul Nordea Kontserdimajas Manic Street Preachersiga lava jagav Frankie Animal andis välja uue tempoka singli “KICKDRUM KICKDRUM!” järgmisel nädalal ilmuvalt debüütalbumilt.

Frankie Animal on valmis saanud oma esimese täispika stuudioalbumi ning suurepärane võimalus bändi uut muusikat live-esituses kuulata avaneb juba täna õhtul Nordea Kontserdimajas, kus astutakse üles briti kultusbänd Manic Street Preachers’i külalisesinejana. Täna hommikul andsid Frankied välja ka uue tempoka ja suvise singli “KICKDRUM KICKDRUM!”.

“See lugu kirjeldab mõtteid ja tundeid, mis tekkisid, kui sattusin ühte elektroonilise popmuusika raadiojaama kuulama. Basstrummilöök oli sealt kõlanud lugudes väga olulisel kohal. Võib öelda, et “KICKDRUM KICKDRUM!” on pühendatud EDM-le,” räägib bändi kitarrist ja loo autor Jonas Kaarnamets inspiratsiooniallikatest.

Frankie Animali debüütalbum “The Backbeat” ilmub 26. aprillil, esitluskontserdid toimuvad 13. mail Genialistide Klubis Tartus ning 19. mail Kultuurikatlas Tallinnas.

Külalisesinejana astub lavale Eesti Laulu võistlusel laineid löönud Mick Pedaja. Ühtlasi tähistab Frankie Animal kontsertidega ka oma neljandat sünnipäeva.

Piletid on nüüd müügil Piletilevis ning 311.ee veebikeskkonnas, 311.ee lehelt saab juba ette tellida ka signeeritud albumit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.